Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtunk a ház előtt egy...

Weareyoung kérdése:

Találtunk a ház előtt egy cicát, kint mínuszok vannak, a szeme csipás vagy nemtudommi. Be nem akarjuk hozni a mi cicánk miatt mi legyen?

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azért csipás a szeme, mert túl sokat aludt. Vidd el sétáltatni. A macsek igencsak egy lusta állat.
2015. jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs egy helység, (mosókonyha, előszoba, fészer, stb.), ahová tehetnétek? Így nem találkozna a te macskáddal. De ha oltva van a macskád és féregtelenítve, akkor nem valószínű, hogy elkapna bármit is tőle. Azt nem tudom, hogy hogyan viselkednének egymással.

Jól táplált macska? Van rajta nyakörv? Ha igen, akkor nézd meg hogy nincs-e a belsejében valami papír, címke a gazdája elérhetőségével. Az is lehet, hogy van gazdája. Ha nem tűnik elhagyatottnak, akkor lehet, hogy chip is van benne.

Én biztos, hogy először megnézném ezeket. Utána keresnék neki egy meleg helyet. Reggel pedig amennyiben megvan a gazdája elérhetősége megkeresném őt, ha nincs akkor elvinném egy menhelyre.

2015. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hell-ikon ***** válasza:

HHa csipás a szeme, elképzelhető, hogy macskanáthás. Nem szuszog, szörcsög mikor levegőt illetve nem prüszköl?

Ha így van, akkor viszont feltétlenül szüksége lenne meleg helyre, így kint a mínuszokat nem fogja bírni.


Az enyém is most esik át ezen, gyakorlatilag el sem mozdul a kandalló mellől.

2015. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hell-ikon ***** válasza:

"...mikor levegőt..."

mikor levegőt vesz

2015. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!