Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valakinek van bármilyen...

Valakinek van bármilyen tapasztalata a ragdoll, perzsa, brit rövidszőrű illetve skót lógófülű fajtákról?

Figyelt kérdés
Minden érdekel! :D

2015. jan. 29. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
akkor google a barátod...manapság nem nehéz fajtaleírásokat találni :)
2015. jan. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
utánanéztem mindennek, de személyes tapasztalatok érdekelnek :)
2015. jan. 30. 11:40
 3/3 Katica71 ***** válasza:
A családban van egy brit rövidszőrű kandúr. Kb. 3 éves, nagyon nyugis, kedves, ragaszkodó és értelmes.Nincs ivartalanítva, de mégsem jelölget a lakásban. Egyszer volt nála egy brit kislány randi céljából, de nem lett semmi a dologból, mert a lány nem engedte magához. Ki szokták engedni az udvarra, imád kint lenni, olyankor eszi a füvet és szaladozik. A hámot utálja, nem is rakják rá, szerencsére jól elvan kinn egyedül is, nem kell sétáltatni, mint a kutyákat. Nekem csak egy bajom van vele, nagyon hullatja a szőrét tavasztól őszig folyamatosan, rendszeresen kell fésülgetni. Nagyon lágy, finom piheszőre van, ami ha száll a levegőben, és mindenre rátapad, nagyon zavaró és kellemetlen. De hát nem az enyém, úgyhogy én csak simizem, amikor ott vagyok, a "gond" a gazdié.
2015. jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!