Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Budapesten, és környékén...

Budapesten, és környékén keresnék 1 hónapos vagy annál kisebb cicákat. Lehetőleg házi macskát, de jó a keverék is, a lényeg, hogy kiscica legyen és ne perzsa (ingyen elvihető)! Valaki esetleg?

Figyelt kérdés
Bocsánat, hogy ide írom ki, de anyukámnak minden álma egy kiscica és sehol nem találok, és végső elkeseredésemben ide jöttem. Remélem nem köveztek meg, csak anyukámnak szeretnék egy csodálatos születésnapi ajándékot.
2015. jan. 30. 14:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2 hónap alatti macskák 90 százaléka betegségeket terjeszthet. Vegyél 3-4 hónaposat, azok is még picik, és önállóak.
2015. jan. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Minimum 12 hetes legyen a macska, (nagyon minimum 8)és anyukáddal beszéld meg előtte. Élő állatot nem ajándékozunk, menjetek el közösen, (menhelyre, vagy internetes hirdetést megnézni élőben) válasszátok ki, akkor is tudni fogja anyukád, hogy tőled kapta a cicát.
2015. febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Sebok ***** válasza:
4hetes kiscica még baba.nekem kellett ekkorát nevelnem,de kemény volt. mire megtanítottam enni. 6 hetesen már esznek,de még anyuci tejcsije is jó. 7-8 hetes legyen legalább. ha idősebb a hölgy akinek viszek inkább 9-10 hetes. Már önállóbb a macsek.nem véletlen van törvényben hogy 8 hetes kora előtt se a macskákat se a kutyákat még a görényeket se lehet elválasztani az anyjuktól.Vigyázz. elég egy kedves szomszéd..mert sokat nyávog a kiscica..
2015. febr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ha találsz egy perzsát, csak úgy a bokorban, megadom a címem, küldd el nekem.
2015. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!