Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák a kisugárzásom...

A macskák a kisugárzásom miatt követnek?

Figyelt kérdés

A macskáink nagyon szeretnek ott lenni, kíváncsiskodni a lakásban, ahol éppen én vagyok. A többi családtaggal közel sem bizalmaskodnak annyit. Hozzám mindig idejönnek, gyakran követnek, ha átmegyek más szobába, követelik a simogatást.

A többi családtag mondjuk alig simogatja őket, de tőlem meg ritkán kapnak kaját. És mégis...



2015. jan. 30. 16:24
 1/10 A kérdező kommentje:
DE nemcsak a simogatásról van szó. Egyszerűen szeretnek OTT lenni, ahol én vagyok.
2015. jan. 30. 16:27
 2/10 piriiiii ***** válasza:
100%
Nem voltak egerek a felmenőid között?
2015. jan. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:) Jó a humorérzéked.
2015. jan. 30. 16:55
 4/10 anonim válasza:
32%

Utálom a macskákat.

Amúgy a kutyák velem is mindig barátságosak, imádom őket, lehet azért. Sosem ugatnak meg kb sehol.

2015. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze :) Ha érzik rajtad hgy megbízol bennük, akkor sokkal szimpatikusabb vagy nekik. Ha tudják biztonságban vannak veled. Meg ha szeretik a szagodat. A nővére rühelli az állatokat, én nekünk csomó van, de a kkutyák imádják őt...:/:)
2015. jan. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2015. jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 piriiiii ***** válasza:
Köszönöm szépen, remélem, komolyan is gondoltad! :D
2015. jan. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a cicák általában azt követik, akit elsődleges gazdájukként fogadnak el. ez általában az, aki a legtöbbet van velük. függetlenül attól, hogy ad-e kaját nekik, habár nálam az a tapasztalat, hogy a közös játék nagyon befolyásoló (pl. én vagyok az elsődleges gazdija, utánam jön mindig, de ha a párom játszik vele sokat, akkor őt is többször követi) Ja meg persze, mindig szalad kíváncsiskodni, ha történik valami, elég csak meghallania a mozgolódást :)
2015. jan. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
/7: Tényleg megnevettettél.
2015. jan. 31. 19:07
 10/10 A kérdező kommentje:
A közös játék...ebben lehet valami. Többnyire én szoktam játszani velük.
2015. jan. 31. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!