Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik az a macskaalom,...

Melyik az a macskaalom, ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Van egy olyan fajta macskaalom, ami elég drága, de nagyon gazdaságos. Úgy működik, hogy a pisi kis golyókban gyűlik össze az alom TETEJÉN, és le lehet gurigatni onnan. Szagmentesítő.
2015. jan. 31. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
És mi lesz a "legurigatott" pisigolyókkal???Vagy nem jól értem?
2015. jan. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Le lesz gurigatva és ki lesz dobva.
2015. jan. 31. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:
De mi lesz "legurigatva"? Ha a vizelettől összeállt golyókra gondolsz, azt a csomósodó almok mind tudják.
2015. jan. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mégis hogy megy föl a tetejére? Fölsétál? :)

Viccen kívül, engem is érdekelne, ha létezik ilyen.

2015. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

tetején csak akkor marad pisigolyó, ha nem szivárog le.


Ami nem büdös abszolút, az a szilikátos akármelyik ( ez gazdaságos is) vagy a sima, zöld Biolux nevű.


a szilikátos mondjuk kicsit büdibb napi 2-3x i takarítás mellett is, mint a biolux

2015. febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is a Bioluxot használom. Takarítás nélkül nem lehet cicát tartani,nem elég csak golyókat kiszedni. Bár még ilyet én sem láttam. Van egy zselés, de az ha szagtalanít is, még mindíg ott marad a pisi.

Nekem két cicám van és két bilijük.Ha otthon vagyok, azonnal kiszedem a szennyezett alomrészt, és a heylté kitörlöm olcsó babapopsi törlőkendővel, mert a tál alján a büdös ragaszkodóan ottmaradna.

Nincs soha pisiszag a lakásban. Egészen kevés almot teszek egyszerre, épphogy elfedi az alját, de az mindíg tiszta.A két cicához 4-5 naponta kell egy 10 kg-os Biolux.

2015. febr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem a Biolux volt eddig a legrosszabb. Szilikonos tényleg jó.
2015. febr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!