Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak benti cicaitok szoktak...

Csak benti cicaitok szoktak bolhasok lenni?

Figyelt kérdés
Nem ertem hogy lehet, de fel ev alatt masodszor bolhas a cicusunk, pedig nem jar ki, illetve masik allat sincs. Ti hasznaltok valamit rendszeresen csak benti cicusnal eloskodok ellen?
2015. febr. 3. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet benti macskán is. Ha régi a padlótok, onnan mászhatott a cicusra, vagy ha kicsi, akkor, én szoktam bolhástalanítani. De mi 1 napos kora óta neveljük a cicát, nem szopott tejet, így benne nincsnek élősködők, többin használtam...Ha anyatejet ivott, és nem vittétek oltani biztos attól :)
2015. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Akkor válaszolok a kérdésre,bízom benne, hogy segít. Bármennyire benti cica, bolhát bevihetünk mi is. A lábnukra pattanhatnak a moziban, villamoson, a boltban.

Amit ajánlok Advocat. Állatpatikában beszerezhető,kb 2.500 Ft.Nem olcso, de minden élősködőt elpusztít, még a szinte állandó vakaródzást kiváltó, számunkra sokszor észrevehetetlen fülatkákat is. És lehet, hogy soha többé nem is lesz rá szükséged.

2015. febr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Legutóbb frontline spot ont használtunk, most advocatot. Rá van írva, hogy 4-6 hétig hat, amint ez lejárt, újra bolhás lett, pedig mindent kimostam forró ecetes vízben, amivel érintezett. Megkérdeztem az állatpatikában, ott is azt mondták, hogy cipő hizhatjuk be.

Nagyon szépen köszönöm a választ!

2015. febr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha megpróbálnád a nyakörvet? Ha ráadod egy hétre, utána leveheted, és amíg van benne hatóanyag, újra használhatod esetleg.Nálunk ez is bevált, de nem szeretem a kis barátaimon a nyakörvet,mivel én se szeretnék ilyet a nyakamra, főleg nyáron a melegben:). De próbáld meg esetleg te is, hátha beválik.
2015. febr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a Stronghold csepp vált be, ami nem csak a kifejlett bolhát pusztítja el, hanem a lárvát és a petét is, azokon a helyeken is, ahova a cica fekszik. (Advocate, Frontline és a legtöbb szer csak a kifejlett bolhára hat.) Tehát a bolha egész életciklusára kiterjed, garantáltan megöl minden fejlődési alakot, így a hatóidő lejárta után nem lesz a lakásban új egyed, ami rámegy a cicára. (Persze kintről kerülhet be, de ez ritkán fordul elő).
2015. febr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én cicusom soha nem volt bolhás! Ja mert nem is volt soha cicusom! :D
2015. febr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!