Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Korábban már volt gondunk...

Korábban már volt gondunk ezzel, de most megint megy a cicám hasa 3-ból 2 alkalommal hasmenés. Miért megy a hasa? Más tünet nincs.

Figyelt kérdés

Csak szárazat kap, tejet egyáltalán nem, házikosztot sem. Szobacica, már szinte burokban tartjuk. Orvosnál jártunk pár hete, azt mondta nincs baja. Oltott és féregtelenített.

Még csak most lesz 4 hónapos. Ma reggelre a fél lakásban széthordta a "végterméket" szerintem a lábával. Vigyem vissza dokihoz? Más tünete nincs, normális macsek, vidám, élénk, játékos.


2008. aug. 22. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A tápot nézzétek meg: a Junior emblémával ellátott tápok a megfelelőek ilyen korban.

A mi kutyánknak teljesen változó: egyszer ilyen, egyszer olyan. Megszoktuk tőle, állatorvos szerint egészséges, oltott féregtelenített. Egyszerűen ilyen az emésztése. Lehet, hogy a te cicádnak is ilyen gondja van. Légy optimista: még mindig jobb, hogy nem székrekedése van, az sokkal fájdalmasabb. De azért elviheted még egyszer dokihoz, ha akkor is azt mondja, hogy egészséges akkor bele kell törődnötök, lehet, hogy csak a kölyökkor átka. Egyébként Junior konzervet adhattok neki bátran, ez nem árt! Lehet valami vitamint nem kap meg ami a száraztápban nincs, viszont valószínűleg a konzervben meg van. :)

2008. aug. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak juniort kap, Royal Canin, Purina.

Konzervtől még rosszabb volt a helyzet.

Remélem kinövi, aggódom miatta.

2008. aug. 22. 12:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ilyen próblémával voltam a 3 hónapos cicámmal az orvosnál.Őneki a beleivel volt próbléma.Szerintem ha még 1 hétig ilyen marad akkor vidd orvoshoz.Egyébként nekünk azt mondta az orvos ilyenkor száraztápot ne adjunk neki , illetve a konzervét vízzel hígitva és főtt rízzsel keverve adjuk neki. Náluk ez a diétás étrend.Ezenkívul megpróbálhatatod azt hogy főtt pl. csirkecombot kicsi husimaradékkal odaadod neki és akkor a csont végét is le fogja rágni és a csont az egy kicsit köti a székletet.Jó gyógyulgatást:D;)

2008. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jövő héten ha nem javul teszünk egy látogatást a rendelőbe.
2008. aug. 23. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!