Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Haldokló cica

Fókamóka kérdése:

Mit tegyek? Haldokló cica

Figyelt kérdés
Tegnap este hazajött a cicánk 2 nap után, és elég rossz bőrben van.remeg, fura a szeme, nem eszik, csak tejet ivott.mikor meglát nyávogni próbál, de hangja is alig van...tudom, hogy állatorvoshoz kéne vinni, de nincs pénzünk rá.és ez tényleg igy van.600 ft van itthon.igazából nem a mi macskánk, akitől a házat vettük nénié.csak meghalt, a cica meg itt maradt.adok neki ételt, kínálgatom, de nem tudok többet tenni...sajnálom szegényt, de hogy segíthetnék neki?

2015. febr. 8. 10:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%

3 opciód van


1 elkezded ásni a gödröt

2 elmész az állatorvoshoz és részletfizetés kérsz

3 könyörögsz egy állatvédő egyesületnek, hogy segítsenek

2015. febr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az állatorvost, mondd meg neki, hogy nincs pénzed, hátha mond valami házilag tehető dolgot, vagy jobb esetben azt mondja, hogy vidd be hozzá, meg nézi pénz nélkül is.
2015. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem javul az állapota, és nem akarod látni, ahogy szenved, akkor vidd el az állatorvoshoz elaltatni. Ez tényleg nem kerül sokba.
2015. febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Hát sztem több mint 600 ft az elaltatás.de ha menthető lenne, akkor nem tenném.de most 600 ft al menjek oda? Fuu de utálom a pénzt.pénzen múlik egy állat élete..
2015. febr. 8. 10:51
 5/33 Medvi ***** válasza:
Ha gyerek vagy, akkor odamehetsz pénz nélkül is, illedelmesen elmondod mi a helyzet, rendes orvos segíteni fog. 4-es, téged kellene fejbevágni!
2015. febr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy igy látatlanba nem tudja megmondani, mi a baja.de nem mondta, hogy pénz nélkül is megnézné.én meg nem pofátlankodtam.
2015. febr. 8. 10:59
 7/33 anonim ***** válasza:
Amugy gerinceas allatot nyuvasztani akarmilyen indokkal is, meg ugymond jo szandekbol is, a hatalyos jogszabalyok szerint buncselekmeny.
2015. febr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
szerintem mergezes, lepj kapcsolatba valami szervezettel. Merrefele laksz?
2015. febr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Mérgezés? Sántit is, meg egy picit meg van dagadva a feje.utálom az ilyen helyzetet, mikor ül az ember, és nézi ahogy szenved.
2015. febr. 8. 11:03
 10/33 A kérdező kommentje:
Légyszi ne röhögjetek ki, de az lehetséges, hogy bagoly támadta meg? Mert azt olvastam, hogy simán rátámadhat egy macskára is...az udvaron a fenyőn van egy bagoly.
2015. febr. 8. 11:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!