Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicaszőr elleni sikertelen...

Cicaszőr elleni sikertelen védekezés. Mas is igy van vele?

Figyelt kérdés
Halálosan szeretem a ciáimat és a "macskaszőr jelenséget", de néha komolyan meglepődöm, mit csinálhatok rosszul. :) Szep, tiszta, rendezett a lakasom. Szerencsere a butorok sem azok a tipikus szorfogo anyagbol vannak, konnyen tisztithatoak, egy darab vastagabb szonyegem van, azt is gondosan porszivozom, kefelem, illetve ragacsos hengerrel is at szoktam mindent tisztigatni. Kb naponta poszivozok, felmosok, ketnaponta torolgetek, pledeket, rongyszonyegeket, fekhelyeiket is rendszeresen kirazom, kimosom, de neha meglep egy kis szor a kavemban, kajamban. :) Komolyan, mi lenne ha nem takaritanek ennyit? :D persze nem tudok rajuk haragudni, imadom oket, ez egy velejaroja a macsktartasnak, mint a hajnali ebresztes, vagy a hebe-hoba repulo targyak. csak na :)

#cica #midenhol
2015. febr. 11. 17:06
 1/5 Katica71 ***** válasza:
Milyen fajta cicáid vannak? Az enyém "csak" egy klasszikus cirmos, de tavasszal hull a szőre rendesen. Egy ismerősömnek van egy brit cicája, hát az valami borzalom, annyira hull a szőre. Szerintem ha ennyi takarítás mellett is találsz itt-ott egy szőrszálat, nincs mit tenni:) Örülj, hogy nem vagy allergiás. Szerintem minden macskás embernél van ilyen "gond", de én úgy vagyok vele, hogy ha imádom a cicámat, akkor tojok pár kósza pihére:) Ez a macskatartással jár.
2015. febr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hazimacsak. Rovid szoruk van. En is imadom oket, mosolygok rajta. Csak neha meglep. :)
2015. febr. 12. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor normális, hogy hull a szőre.

Esküszöm, én már majdnem szőrcsomót köhögök fel, komolyan, pedig nem perzsa, hanem sziámi.

2015. febr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hehe :D hat igen. A kedvencem az amikor a feher cicam termeszetesen akkor dorgolozik a legvadabbul, amikor feketeben vagyok es sietek. Imadom :D
2015. febr. 12. 23:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Értelmes macska :D
2015. febr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!