Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti mit szoktatok játszani a...

Ti mit szoktatok játszani a macskátokkal?

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Én vadászósat.

Damilra kötök erős kender madzagból egy nagy görcsöt, és azt kell elkapnia.

A damilt nem látja annyira, így talán jobban elhiszi, hogy nem én rángatom. :)


Az erős görcs meg azért kell, mert sokszor elkapja, és valami brutális erődemonstrációt végez rajta! :)

Egy ilyen erős anyagot is pár hét alatt teljesen leamortizál.


Volt, hogy erre is ráunt.

Van egy akváriumom, és így sok dísz állat boltost ismerek, és az egyiket, ahol törzsvásárló vagyok megkértem, hogy hagy rakjam be azt a csomót egerekhez, hörcsöghöz, bármi ilyenhez, majd holnap érte megyek.


Ha láttad volna a macskát, mikor megérezte rajta a szagát! :D

Rendesen látszott rajta hogy elönti az adrenalin! Remegett az idegtől, olyan durván vadászott rá, hogy olyat még nem láttam! :)

2015. febr. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az két cicámnál is a bot végére kötött, madzagon lógó vadászós játék a legkedveltebb.

A kisállatbolti szagok beszerzése helyett, ami elég vicces, ajánlom a macskamentát. Ettől a legtöbb macska őrületesen felpörög. Belenyomkodom a egérkéjét. Ez kisállatkereskedésekben kapható, kb 300 Ft egy kis csomag.Egyik ismerősöm teának issza ezt esténként, mert segít ellazulni, megnyugodni. De a macskáknál ez fordítva van.

2015. febr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Vadászunk:) Egy madzagra erősített egeret szokott kergetni, illetve volt egy felhúzható egérkéje azzal is elvolt egy ideig de végül hatástalanította.:D Ezen kívül mindent imád ami zörög, és ha olyanja van szeret apportírozni (érthetetlen okból viszont csak a mézes negrót hozza vissza).
2015. febr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én macskám a piros lézert imádja (tudja, hogy én irányítom, és hogy a szerkentyubol jon a piros fény), a madzagra kotott, játékegér leszakadt farkával nagyon szeret játszani, kergeti, uldozi, de szívószállal is szoktunk játszani (a szonyeg alá eldugjuk és megkeresi).
2015. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is lézerre sportol,meg nagyobb gyorskötözőket gyilkol.Olyat amit főleg a villanyszerelők használnak.
2015. febr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!