Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy kéne etetnem egy kicsi...

Hogy kéne etetnem egy kicsi de felnőtt ivartalanított perzsa macskát?

Figyelt kérdés

Mert ugye vannak tápok, ivartalanított, felnőtt, kölyök macskáknak is külön... valamelyest különböznek összetételben is.

De most az én macskám 2 éves, 2.6 kiló, ivartalanított törpekandúr. Keveset is eszik, de amúgy egészséges, semmi baja. Etessem inkább kölyök táppal mert abban több a cucc? Vagy szerintetek mi a legjobb neki?


2015. febr. 18. 22:31
 1/3 anonim válasza:

Azért van több fajta macska táp mert nem mindegy hogy mi mennyi van benne.

Azért van ivartalanított macskáknak is már eledel mert ők hajlamosabbak a meghízásra és ezzel csökken az élet tartalmuk is, nő az étvágyuk.

Nem mozognak annyit , pont azért mert már nincs meg bennük a szaporodásra az ösztön.

Tehát ha ivartalanította macskád agy neki ivartalanított macskának való macska kaját ha van rá pénzed.

Ez pont olyan hogy a felnőtt emberek sem isznak béby tápszert.

2015. febr. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mi cicánk is ivartalanított kandúr, 3 kg az egész állat. Ivartalanított macskáknak való tápot kap.
2015. febr. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ivartalanított másfél éves nőstény cicám van, ő is olyan 3 kiló körüli én benti cicáknak való tápot keverem az ivartalanítottaknak valóval. :)
2015. febr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!