Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Purina One Junior VS Purina...

Purina One Junior VS Purina Pro Plan Junior Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Hozzáértők és tapasztalt gazdik válaszát várom, melyik száraztáp a megfelelőbb kiscicák és anyukájuk etetéséhez.

Egy almot neveltünk Purina One Juniorral, egyet Royal Canin Kitten-nel.

Bármilyen meglepő, minden állatorvosi, ill. fórum bejegyzés ellenére, a Purina One-nal sokkal szebben fejlődtek és nagyobbak lettek a kiscicák. A Mami kis korától azt kapta, a terhesség alatt is. A kicsik jóval nagyobb súllyal születtek, mint a második alom, amikor Royal Canin Kitten volt a táp.

Most jelent meg nemrég a Pro Plan, összehasonlítva az összetevőket nem sokban különbözik a One-tól, viszont kapható nagy kiszerelésben is és ez mellette szól.

Ezeknél sokkal drágább tápot nem engedhetünk meg magunknak, mert rajtuk kívül még három nagyétkű cicánk is van :-)



2015. febr. 19. 20:43
 1/1 anonim válasza:
Purina One-nal valóban jobban fejlődnek a cicák.az én cicám sokáig nem volt hajlandó száraz tápot enni rengeteget kipróbáltam és csak a a pruna termékeket ette meg.nem tudom miért,de ha neki az kell akkor azt kapja :)
2015. febr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!