Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pasik is szeretnek macskát...

Pasik is szeretnek macskát símogatni, vagy inkább csak a csajok?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban láttam, hogy idősebb bácsik szívesen nyakon csíptek egy cicust, hogy a reszelős kezükkel alaposan megsmirglizzék a cica szőrét, amitől ki is nyílt szegény jószág szeme, ha esetleg időnként becsukta egy kis szundikáláshoz. Ugyanakkor a néni legfeljebb csak a seprűvel simogatta meg néha a cicust, ha az véletlenül beszart az ágy alá. Tehát a kérdés adott, fiúk is szeretnek macskát símogatni, vagy ez inkább csak a lányokra jellemző?

2015. febr. 20. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Anyámnak brit rövidszörű cicája van, és imádom simogatni, persze csak ha éppen hagyja magát simogatni. Ugyanis ez csakis a macskán múlik. Ha olyan kedve van akkor simogathatom, vakargathatom a hasát, harapdálhatom a fülét. ha nincs olyan hangulatban akkor elmegy és nem engedi simogatni magát.. De ettől függetlenül imádom simogatni a macskát. (a haverjaim is)

17/F

2015. febr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van egy vörös macskánk, engem nem nagyon szeret, inkább csak 1-2 simizést enged. A páromnak(ő a pasi) az ölébe ül, és képes addig simogattatni magát, amíg el nem alszik az ölében. A páromat nem zavarja, sőt, szereti cirógatni.
2015. febr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretem.
2015. febr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A családban mindenki szereti a macskákat. A bátyám 4 évvel idősebb nálam, én 26 éves férfi vagyok. És szeretek velük játszani simogatni, őket. Az apám is elvan velük.
2015. febr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Imádom őket. ^_^ Nagyon sajnálom, hogy nincs nekünk. :(

18/F

2015. febr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a baráti köröm nagy része fiú, és mindegyik imádja a cicákat, a legtöbbjüknek van is saját, nagyon szeretik őket simizni.

Én is imádom őket, de én meg sokkal inkább kutyás vagyok.

Fura, de azt tapasztaltam a férfiak inkább macskásak.

2015. febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Van olyan osztálytársam- fiú aki imádja a cicákat. Meg tesóim is szeretik. :D Csak én utálom...
2015. febr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
öcsém van, szereti simogatni, s az exeim is szerették, meg haverok is.
2015. febr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!