Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Brit cicus! Apa beleegyezett,...

ChibiAnimeFan14 kérdése:

Brit cicus! Apa beleegyezett, anyu viszont nem. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anya szerint drága (80.000 ft ) és én is belátom ,hogy nem a legolcsóbb ,na de ez fajtiszta! és azt mondja csak nyűg lenne ..pedig ez nem így van :( én világéletemben macskaimádó voltam és belepusztulok ,hogy ha nem kapom meg ezt a ciculit :/ annyira szeretném mint még életemben semmi mást eddig :)

2015. febr. 21. 22:34
1 2
 1/16 piriiiii ***** válasza:
100%

Ha te fizeted, semmit, vedd meg.

Ha nem te, hanem anyád meg apád, akkor fogadd el. 80 ezer forint nagyon sok pénz.

Ha saját háztartásod lesz, úgyis olyan ciculikat fogsz tartani, amilyeneket csak akarsz. Türelem.

2015. febr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! de még csak 15 vagyok szóval minimum 3 év kéne ahhoz hogy legyen egy lakásom! :( addigra meg már tuti megveszik és akkor meg tarkon lövöm magam xd :D
2015. febr. 21. 22:38
 3/16 piriiiii ***** válasza:
100%
Nem csak egy ilyen macska van a világon.
2015. febr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%
Jézusom. 80 ezer egy macskáért? Még kutyáért is soknak tartom...
2015. febr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
háháháhá :D hát igen,nem olcsó a kis drága :3
2015. febr. 21. 22:42
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Inkabb hozz cicat menhelyrol! Megmentesz egy eletet es halas cicust kapsz cserebe!
2015. febr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%

Nekem törzskönyvezett fajtiszta brit rövid szőrű cicám van. Díjnyertes szülőktől 40 ezer forintért vettem. 80 ezerért szépen becsapnának téged, mert az tényleg sok.

Belepusztulni meg nm fogsz, mert ha nem fizetik ki a 80 ezret, akkor még mindig van lehetőség menhelyről ingyen cicákhoz jutni. Ha macska imádó vagy, és nem akarod tenyészteni vagy versenyekre cipelni a cicát, akkor egy házi cica is tud örömet adni.

2015. febr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Láttam róla képet ,nagyon cuki ,kis falatka :) és ő is törzskönyvezett,garantáltan fajtiszta kiállítási minőségi alomból van :) és egy idős nénike árulja szóval nem hinném hogy az ezer éves mameszka akar átbaszni :D xd bár a mai világba ....lehetséges :D
2015. febr. 21. 23:25
 9/16 anonim ***** válasza:
21%

Drága!

Nem azt mondom, hogy az öreg nénike egy csaló, és csúnyán be akar csapni, hanem azt mondom, hogy a mai árpiacot nézve a mami túl sokat kér a cicáért. 80 ezer forint több mint sok. De ez teljesen lényegtelen, ha a szüleid nem hajlandóak kifizetni. De mint írtam, egy édes, gyönyörű házi cica is tud örömet okozni. Szerintem neked az is tökéletes lenne.

2015. febr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%
Vegyél kutyát, az jobb :D
2015. febr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!