Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy legyen macskám?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, ebben az évben leszek 14. A szüleim elváltak, apukám kertesházban lakik, ott van egy macska, de csak 2 hetente talàlkozom vele. Ahol én lakom, az egy panel. 3-an élünk itt. Anya, nagymama és én. Régen volt macskám de akkor kicsi voltam és anya nem enged most macskát, mert akkor "nem gondoztam". De nem érti meg, hogy azóta megváltoztam. De a nagyobb baj a nagymamám. Mindenbe beleköt, amibe tud. (Múltkor abba kötött bele, hogy chatelek...) és ő rohadtul ellenzi a macskát...Na de alig van itthon mert szinte mindig dolgozik...Na, a panel mögött van a Dunapart, és egy hatalmas park, oda bármikor le tudnám vinni a cicerót. :3 Valaki segítsen, hogy vegyem rá anyuékat egy macskára? :c

2015. febr. 22. 11:12
 1/3 Csicsilove ***** válasza:
Hát mondjuk, ha viszel haza egy cicát, beleszeretnek és megtartjátok! Ha meg engedték vagy vinni szeretnél haza kiscicát vigyél! Azok nagyon cukik és viccesek! Vagy hazaviszel egyet és pl. kitalálod hogy találtad az utcán egy dobozba és hazavitted mert nem akartad hogy megfagyjon! :D Sok sikert! Vagy megígéred hogyha jó lesz a bizid, vagy ha jó suliba fognak felvenni akkor kaphatsz egy cicát! De egy macsek gondozása felelősséggel jár. A függönyt szétszedheti vagy a kapanét ha nincs macska kaparója! Sok sikert, én is épp rá akarom venni a szüleimet h lehessen cicám, és már jó úton haladok! Remélem lesz cicád! :D
2015. febr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9%

Gondolom nagyanayad azert dolgozik meg most is, mert muszaj, mert segiteni akar nektek. Egy panelba, 3 ember melle, tuti, hogy nem kell meg egy macska.

Majd mikor sajat, onallo eleted eled, akkor vihetsz haza macsakat, gondozd, etesd.

2015. febr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szafica ***** válasza:

Nehogy hazavigyél szó nélkül egy macskát... Ha ennyire ellenzik (egyébként jogosan,mert a macskával járó költségek őket terhelik), az is lehet,hogy kitennék az utcára.


A macska nem annyiból áll,hogy szeretgeted és kész... annak kell alom,alomtálca,fekhely,kaparófa (különben a bútor látja kárát) és az esetleges állatorvosi költségek sem olcsók és ezeket mind anyudnak kéne állnia.

2015. febr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!