Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Panzi fültisztító cseppet...

Panzi fültisztító cseppet vettem a cicámnak. Olvasom, hogy cseppentsek a fülébe, majd 5 perc elteltével mossam ki. Szegény cicus a cseppentést sem szeretné, nem, hogy a kimosást. A kérdésem: Cseppentés után ki kell-e mosni?

Figyelt kérdés
Régóta vakarja a fülét, annyira, hogy sebes, kívülről a füle töve. Szerintem nem atkás, mert nem büdös. (Azt mondták, hogy ha atkás, annak szaga van...) Tiszta, szobacicáról van szó.

2015. febr. 22. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne, ha ezt állatorvosra bíznád, ha ennyire vakarja, biztos, hogy valami nem oké, és ha vízzel kimosod, lehet, hogy még ártasz is vele. Előbb vizsgáltasd ki, hogy mi a baja valójában, és azt kell kezelni.
2015. febr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez a fülcsepp tulajdonképpen mire való? Csak tisztítja a fülét a macskának? Van valakinek tapasztalata ezzel?
2015. febr. 22. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!