Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a Multifit...

Mi a véleményetek a Multifit cicaeledelről? Megéri?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves ivartalanaított kandúr cicám, és a Fressnapfban ma nézegettem neki tápokat. Ki szeretnék próbálni valami újat, ami kicsit minőségibb, de nem túl drága. Ez a Multifit jónak tűnik, de örömmel vennék róla személyes tapasztalatokat.


Ti mit gondoltok erről a macskakajáról? Megéri megvenni?

[link]



2015. febr. 23. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Színezéket tartalmaz, alig van benne hús. Hasonló árban akkor már inkább Cat Chow [link]


De nézz körül a prémium tápok között is, ha nagy mennyiségben veszed, akkor simán kijöhet 1000 Ft/kg-ra.

2015. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olcsóbban van a Josera Classic Zoofaston. Régen én is Joserával etettem,de váltani kellett olcsóbbra, és most fog mindenki hülyének nézni,de a FitFun-tól 1000x jobban néznek ki a cicáim,és 5 kg 1900 Ft. Ezt tudom megvenni,és szerintem nem rossz táp. De ha nem akarsz rendelni,a Multifitből a Juniort vedd,abban 14% a husi.
2015. febr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
BA.R.F. Ennek nézz utána!
2015. ápr. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, mi az a BARF, de a nyers etetésnek nem igazán vagyok a híve. Nem mernék nyers húst adni a cicámnak, mert félnék tőle, hogy ha nincs rendesen megfőzve, hőkezelve az a husi, akkor bármilyen betegséget vagy férgességet összeszedhet miatta.
2015. ápr. 12. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!