Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cica nem fog kivágyni ha...

A cica nem fog kivágyni ha sétáltatjuk?

Figyelt kérdés
Ha majd lesz cicám akkor majd szeretném sétáltatni de félek hogy itthon nem érzi majd olyan jól magát és hogy ki szeretne majd mindig menni.
2015. febr. 25. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudom hogy sokadik kérdés de összezavarodtam. A cicákat lehet sétáltatni? Nem fognak kivágyni? Elvileg benti cicát akartam mert emeletes házban lakunk.
2015. febr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előzőt is te kérdezted, olvasd újra.
2015. febr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

100-szor inkább vágyjon ki, mint hogy egy lakásban élje le az életét!!!


Egyébként meg mi van, ha kivágyik? Sétáltasd rendszeresen.


De még ha nem is tudod mindig levinni, amikor ő akarja, (vagy ő nem akarja, amikor éppen te igen...- ez kicsit más, mint a kutyáknál :))

akkor is, sokkal teljesebb életet él ritkább séták mellett is, mint séták nélkül, elzárva a külvilágtól.

2015. febr. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gittafon válasza:
Nekem is benti cicám van!Néha kiengedjük csak akkor összeszedi a bolhákat!pórázon mi is próbáltuk sétáltatni de nem nagyon szereti!
2015. febr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!