Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Újra bepisil a cicám, pedig...

Eisblumen kérdése:

Újra bepisil a cicám, pedig másfél évig teljesen szobatiszta volt. Miért?

Figyelt kérdés
Nekem van egy himalája perzsa cicusom, aki már két éves. Nagyon szépen alomra szoktatta, soha máshova nem végezte a dolgát, kicsi kora óta. Most másfél éves és sajnos egy időre otthon kellett hagynom a szüleimnél. Ngyon szertik, de nyilván annyit nem tudnak foglalkozni vele mint én. A cica az egész házban szabadon mászkálhat, de a szobám az ő szobája is és egy pár hete azt vették észre, hogy az ágyamat összepisili. Nagyon büdi, hiába mossák ki, újra belepisil. Lány cicáról van szó. Miért csinálja ezt?

2015. febr. 27. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Szia,sajnos ez az ő kis bosszúja.

Néha csinálnak ilyet,akkor is,ha tiszta az alom.

Rossz néven vette,hogy kiszakadt a megszokott helyéről.

2015. febr. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sebok ***** válasza:
Vagy hiszti vagy lehet valami húgyúti betegségre utaló nyom.
2015. márc. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy most vált igazán ivaréretté, a szobát saját területének érzi és megjelöli.
2015. márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tapasztalatból mondom biztosan hiszti. Anno egy exemnek volt egy teljesen szobatiszta perzsája, aki elfogyasztotta az egyik galambom. Kapott egy taslát a mihez tartás végett, bosszúból napokig a szőnyegre járt dolgát végezni.

Most ismét van egy sziámi-perzsa keverék cicám és azóta egy másik barátnő. Kapcsolat elején nálam volt a nagy Ő akkor a macsek rendszeresen az ágyba pisilt, gondolom nem tetszett neki, hogy épp nem vele foglalkoztam. Aztán összehaverkodtak, a cica bosszúhadjárat pedig megszűnt.

Más téma de a minap gondolta megtépi a tapétát a falon, még tetten értem, nem bántottam csak jól összeszidtam érte. A hogy hátat fordítottam neki ráugrott a lábamra és ami belefért... gondolta majd jól elver mert kérdőre vontam.

(összetett kis "vackok" ők, ugyanúgy lehetnek bosszúállóak és sértődöttek is mint mi emberek) ;)

2015. dec. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!