Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám prüszkölt és fojt a...

A cicám prüszkölt és fojt a nózija kb másfél hete. Ő már nem de most a kiscicám is u. Ezt csinálja. Mi ez? Hogyan gyógyíthatom?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a válaszokat.
2008. aug. 24. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán értek a macskákhoz, meg nincs is cicám, de szerintem megfázás lehet az oka. Lehet, hogy kint volt az udvaron vagy az utcán az esőben és elázott. De lehet, hogy beteg!! Szóval szerintem vidd el állatorvoshoz, és kérj tőle tanácsot, meg hogy vizsgálja meg+ adjon valami gyógyszert...nah ez lenne az én válaszom/vélemyénem :)
2008. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia az én cicámnak is ez volt a baja.Csak a mienknek még a szeme is gennyezett.A tied nem?Nah mind 1 a lényeg ha igen akkor Kammilla teás vizzel most át minden nap a szemét. Az orrát is mosd de ne ugyanazzal amivel a szemét.Ilyenkor ne fürdesd meg ilyenek.Valószínüleg macskanátha.Mindenképp pihenjen sokat , és eközben alkalmazd a diétás étrendet. A kedvenc konzervét keverd főtt rízzsel és vízzel.Így több folyadék jut a szervezetébe .Ha még 4 - 5 napig nem múlik el vidd el állatorvoshoz. Ott valszeg fog kapni pár szurit meg felír egy csomó gyógyszert.Remélem meggyógyul a cica, jó búlást!
2008. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha esetleg macskanáthája van az nem tréfadolog,ugyanis rosszul is végződhet.Minél előbb vidd el orvoshoz!
2008. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!