Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért wczik a macskám a sarokba?

Miért wczik a macskám a sarokba?

Figyelt kérdés
Van két macskám, közülük a fiú rendszeresen valamelyik sarokban végzi el a dolgát. Kis korában ivartalanítva lett, és szoba tiszta is volt idáig, azóta vettem észre ezt a változást amióta új száraz tápot vettem neki, viszont a kislány is ezt eszi és neki nem változtak a wc-zesi szokásai. Előszőr azt hittem, hátha azért van mert túl koszos az alom, de volt, hogy mikor teljesen tiszta volt akkor is a földre csinált, de van amikor meg használja az almot, szóval mikor milyen kedve van totál véletlenszerűnek tűnik. Szerintetek mitől lehet ez, illetve tudtok valamit ellene? Próbáltam már belenyomni az orrát, meg a macska elleni spray-el befújni a sarkokat de ez csak ideig óráig használ, aztán mindig visszakerül a csomag.
2015. márc. 8. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Belenyomni az orrát? Legalább ilyen hülyeséget ne csinálj. Ugye nem gondolod komolyan, hogy ez javítana a helyzeten?
2015. márc. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Es miert nem allsz vissza a regi tapra? Hatha tenyleg az a oka?
2015. márc. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha a táptól van, akkor miért csak a fiúnál jelentkezik?
2015. márc. 8. 17:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Pisi vagy kaki vagy mindkettő?
2015. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbálj 2 vagy 3 külön alomtálcát kitenni különböző helyekre, pl. abba a sarokba is, ahova jár (ha lehet).
2015. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fió cicák gyakran lesznek hügykövesek sajnos, ha nem megfelelő a táp. Ennek lehet jele az össze vissza pisilés. Mindenféleképpen vidd orvoshoz szerintem, illetve figyeld, hogy nem erölködve pisil-e, nem nőtt a vizelet mennyisége.. stb.
2015. márc. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a macska?
2015. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csak a leirt tenyeket olvasva, nem tartanam kizartnak, hogy a uj tap miatt megvaltozik a masik macska urulekenek a szaga, es emiatt nem szivesen wc-zik oda a problemas, ahova a masik. Szoval, jogos a kerdes, hogy van legalabb 2 kulon alom?
2015. márc. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat szerencsére csak kaki van, de hasznos dolgokat mondotok Köszönöm :-) Valószínűleg a táp lesz a ludas
2015. márc. 10. 05:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!