Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudom, hogy mikor fog...

Honnan tudom, hogy mikor fog elleni a cicám? Miben segíthetem?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudsz neki semmiben segiteni.. Az en cicam majdnem a szekrenyben szult meg de idoben eszre vettem :)) :D ha eszreveszed hogy beindult a szules hagyd magara az agyaban vagy takaron, es neehany ora mulva nezz ra, de ovatosan, ne hogy megilyedjen, de tenyleg nem tudsz neki segiteni a cicuk burokban lesznek,amihez jobb, ha nem nyulsz.. Hagyd, hogy elintezze a cicad, ugy ahogy neki jo, segiteni nem tudsz, nem egy lo fog elleni csak par aprocska cica fog szuletni. Gratulalok hozzajuk! :)
2015. márc. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudsz és általában nem is kell segíteni, a macskáknál legtöbbször probléma mentes a szülés. Legfeljebb annyit tehetsz, hogy figyeled, hogy rendben van-e. És a kicsiket az első néhány napban nem szabad fogdosni.
2015. márc. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a tippeket! :-) Enni ugyanannyit vagy tobbet egyen?
2015. márc. 10. 07:23
 4/5 anonim ***** válasza:
amíg vemhes vagy szoptat addig többet
2015. márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legelso vagyok- Adj neki tobb tejet, turot, tejfolt
2015. márc. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!