Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Házi macska űzőszert írjatok...

Házi macska űzőszert írjatok már nekem mert a lány cicám nem az alomba hanem minden más helyre pisil. Most rászokott arra, hogy a kanapéra, hogy tudnám távolt tartani hogy ne oda végezze a dolgát?

Figyelt kérdés
2015. márc. 13. 09:49
 1/7 anonim válasza:
Állatboltokban kapható ilyen spriccelős téma. Az segít. Legalábbis nekünk segített. Az ember számára szagtalan cucc.
2015. márc. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esetleg házi távoltartó cucott is tudsz valamit irni ?
2015. márc. 13. 09:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi anno a Fresnapfban vásároltunk macskariasztó szert, mert a miénk a székeket, kanapét stb. kaparta.Használat után max úgy 1 óráig használt is, de utána előröl kezdődött az egész.Egyszóval nem sokat ér, de ez teljesen macskafüggő is.Ha pici még a macskád biztos rá fog szokni az alomra.Addig is ajánlom esetleg a macskariasztó növényt.Díszcsalánnak is hívják.Kis palántákban lehet kapni nagyobb növénykereskedésekben és esetleg piacon is.Azt hallottam hogy elég hatásos.
2015. márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elvileg bármilyen erős illóolaj elriasztja, sőt, ha lefertőtleníted, akkor máris kevésbé érdekes neki. Főleg a narancs és egyébb citrusfélék illatát nem kéne kedvelniük, de ez sincs kőbe vésve.

Ha elég gyakran takarítod az almot, és az jól elérhető helyen van, akkor azt kéne választania, de esetleg tehetsz egy második ládát a kanapé mellé, hogy amikor a kanapéra pisilne, lássa, hogy oda is lehet.

2015. márc. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy már öreg cica /a fajtája meg félperzsa lány./ha ez számít.
2015. márc. 14. 01:13
 6/7 anonim ***** válasza:
A fertőtlenítéssel vigyázz, mert a hypo és egyéb vegyszerek bűze a vizelet szagára emlékezteti a macskákat, ezért talán még érdekesebb lehet neki.Az illóolajak talán jobban beválnának.
2015. márc. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 rnesos válasza:
Én azt olvastam valahol, hogy a szódabikarbóna távol tartja a cicákat. Vannak akik a veteményesben használják, hogy a cic ne oda végezze a dolgát. Persze azt nem tudom, hogy ezt házon belül miként lehet kivitelezni.
2015. márc. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!