Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Furcsa macska! A tietek is...

Furcsa macska! A tietek is csinál ilyet? :D

Figyelt kérdés
Szeptemberben kaptam egy macskát, de szerintem korán lett elválasztva az anyukájától. Amikor megsimogatom, dorombol, de ezzel együtt benyálaz mindent, ami puha: a ruhákat, nadrágokat, sálakat, stb. Lehet tudni hogy mitől van ez, és abbahagyja-e valaha?

2015. márc. 13. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy benyálaz mindent. Csorog a nyála vagy bekapja a puha dolgokat és úgy nyálazza össze. Nekem is volt egy cicám az is a puha dolgokat elkezdte szopni mintha az anyja cicije lenne, ő korán el lett választva, és ez a szopási ösztön nagyon sokáig meg volt benne.
2015. márc. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én cicám is ilyen nyálazós :) Szerintem ilyen marad. Az enyém már 3 éves, és semmi változás.
2015. márc. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én egyik cicám is ilyen. Őt én neveltem fel cumival, egy kukában találtam pár napos korában. 3 éves már, de még mindig csinálja, szerintem nem szoknak le róla. Én olyan macskáknál látom ezt egyébként, akik korán vannak elválasztva, vagy nincs anyukájuk.
2015. márc. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt olyan macskám amelyik dorombolás közben nyáladzott. Ő biztos nem volt korán elválasztva az anyjától, nála az a szokás alakult ki, vagy valami más gond lehetett nem tudom, de amikor dorombolt nem nyelt, hanem kiengedte a nyálát. Volt amikor annyira elfelejtkezett magáról, hogy zavaró volt. Élete végéig ilyen maradt.
2015. márc. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A volt lakótársamnak ilyen volt a macskája. Nagyon korán elválasztották az anyukájától, ezért amikor az ölébe vette, szopott a macska.. Vagyis próbált, a lakótársam hasán a pólót szopizta egy ponton mintha cici lenne. Gondolom a tiéd is ezt csinálja. Lehet, ha nagyobb lesz abbahagyja.
2015. márc. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a befogadott cicám ilyen... sajnos nem szokik le erről.
2015. márc. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Enyém is ilyen. Végigdörzsöli az arcát miközben nyitva a szája. Ő is korán lett elválasztva anyjától, tesói fiatalon meghaltak :( 2 hónapos kora óta menhelyen élt.
2015. márc. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!