Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi szükséges ahhoz, hogy a...

Mi szükséges ahhoz, hogy a cicám jöhessen?

Figyelt kérdés

Nyáron megyünk egy Frankfurttól nem messze lévő erdő melletti kis nyaralóba.(személyautóval)

Még sosem utaztam cicával 5-10 kilométernél hosszabb távon.

Gondolom minden oltásnak rendben kell lennie, valamint hallottam, hogy létezik kisállat útlevél is. Ez mindenképpen szükséges?

És a tengerimalacaimat hogy tudnám elszállítani? Nem szeretném őket másra bízni, mert körülbelül 1,5 hónapig leszek távol, nyelvtanulás, nyárimunka stb.céljából.


2015. márc. 14. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
határőröket nem érdekli ne tedd jól látható helyre és ennyi de azért ne a csomagtartóba mi is vittük a nyúlúnkat Ausztriába és látták de le szarták
2015. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképpen beszélj az állatorvosoddal, ő megmondja mi a teendő. Ő fogja kiállítani az útlevelet is. (Tengericocának, és nyuszinak amúgy sem kell útlevél)
2015. márc. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: a cicáknak, és a kutyáknak kell, sőt, ha jól tudom, a ciccmókba chip is kell majd....de krdezd a dokit, az a biztos
2015. márc. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben van, köszönöm.

Remélem a cicának elég lesz egy veszettség elleni, meg egy útlevél, mert annyira nem vagyok eleresztve pénzügyileg.:)

2015. márc. 14. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A veszettség oltás, a chip, és az útlevél kötelező. Pont tegnap kérdeztem rá az állatorvosnál.
2015. márc. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, akkor azokat mindenképp megszerezzük.

Gondolom a veszettség elleni olyan 3-4 ezer forint, a chip talán 5, és az útlevél szintén 5? Remélhetőleg akkor 15000 forintból kijön. Na nem mintha a cicán akarnék spórolni, mert előbb kifizetem, mint, hogy én egyek :) anyukám szerint bolond vagyok.

Mindenkinek ment a zöld :)

2015. márc. 15. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!