Kezdőoldal » Állatok » Macskák » MEg lehet már fürdetni?

MEg lehet már fürdetni?

Figyelt kérdés

sziasztok!

a macskám nemrég világrahozott egy kiscicát. 5napja pontosabban. nagyon szépen szopcsizik, eleven, meg minden.

kérdés: megfürdethetem-e az anyacicát? nagyon koszos a körme, meg úgy a bundáján is látszik. meg hát csak fialt.

ha megfürdetem, úgy lazán, semmi sampon, csak egy kis jó langyos viz, a kiscica megismeri az illatát?


2015. márc. 17. 09:46
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és nem apad el a teje? mármint a stressztől, hogy fürdeni kell, mert nagyon útálja
2015. márc. 17. 09:47
 2/6 anonim válasza:
Hàt... A fürdőt hagyd sztem, a körmeit vágd le ha élesek.
2015. márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne fürdesd meg, majd ha elválasztotta a kicsit, ráérsz akkor. Nem szükséges egy macskát fürdetni, ilyenkor meg pláne nem. Le fogja ő takarítani magát szépen.
2015. márc. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sima vízzel lemoshatod, ha annyira koszos. A kiscicának is jobb, ha az anyja tiszta. A körmét viszont mindenképpen vágd le és tisztítsd. Akkora stressznek biztosan nem teszed ki, hogy a teje elapadjon.

De ha annyira nem koszos, büdös, akkor tényleg várj vele egy kicsit.

2015. márc. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd akkor fürdesd meg a macskát, amikor már te is szívesen fürdőznél a szabadban. Azaz amikor olyan meleg lesz, hogy a szabadban kényelmesen és megfázás nélkül szárad meg...
2015. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy néhányan miért akarják fürdetni a macskát. Fölösleges, magától is tisztálkodik. (van néhány fajta, amit fürdetni kell, de a házimacska/európai nem ilyen). A körömvágás benti macskáknál még rendben van, a kinti macskáknál erre sincs szükség.
2015. márc. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!