Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mondanátok olcsó de szép...

Mondanátok olcsó de szép cicafajtákat?

Figyelt kérdés
Szeretnék születésnapomra egy kiscicát de nem találok semmit ami olcsó de szép lenne. Tesómnak regdoll kell de az nagyon drága. Nekem a fehér bafna cirmos foltos cicák tetszenek. Egy házicica is jó csakvalamki szép de olcsó.

2015. márc. 17. 12:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
kóbórmacska
2015. márc. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Házicica :) Az ingyen van, legalábbis megvenni nem kell, csak utána kerül majd pénzbe az eltartása. Nézelődj a menhelyek oldalain, és az apróhirdetős oldalakon. Ilyenkor tavasszal sok nem kívánt kiscica születik, akik mind szerető gazdára várnak, biztosan találsz majd neked tetszőt.
2015. márc. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Például, ahol nézelődhetsz:

[link]

[link]

2015. márc. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Házimacskából is bőven akad szép. És ingyen megkapod.
2015. márc. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Áprilisra kéne, de van egy lány cica a szomszédnál. Ha lesz cicája lehet tõle kérni
2015. márc. 17. 13:14
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden macska szép, ha jól van tartva. Én kimondottan szeretem a keverék állatokat, mert mind egyedi. Nekünk sima házimacsekunk van, de a jó kajáktól olyan a szőre mint egy perzsanyuszinak. Teli van a menhely macskákkal. fontold meg.
2015. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem is nézz szét először állatmenhelyeken. Sok fiatal, szép cicus van :) "Ingyen" van és boldogabbá tehetsz egy szerencsétlen cicát! Az én cicám is keverék és gyönyörű!! :))


[link]

2015. márc. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
1.válaszolo, egyszer hazavittem egy kóborcicát meglepni a szüleimet, megetettük, ês átvittük a szomszédnak mert õneki van cicája, mert begyulladt a szemem tõle. Tiszta volt de valami olyat evvet a nyálában volt valami, mert a nyálas kezemmel és a nagy eszemmel dörzsölgettem a szemem, amig piros nem lett . :p
2015. márc. 17. 13:23
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Fajmacskától is begyulladhat a szemed, ha a macska után dörzsölgeted.
2015. márc. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szomszéd cicája után is szoktam, de semmi. Sosem voltam semmire életemben allergiás és csak 12 szer voltam beteg (anyukám szerint). Egészséges fajta vagyok. Az a hejzet nem volt olyan normális. Ki szokram menni a váci fõtérre kóborcicát etetni, mert van ott sok és megsajnáltam õket, de még sosem volt ilyen.
2015. márc. 17. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!