Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom elvinni a cicát...

Hogyan tudom elvinni a cicát állatorvoshoz hordozó nélkül?

Figyelt kérdés

Van nálam egy macsek ideiglenesben, valószínűleg férges és sokat vakarózik, de nem tűnik bolhásnak. Ezek miatt mindenképpen elviszem dokihoz, viszont sosem volt dolgom még cicával, nincs hordozóm, nem is szeretnék most ennyi pénzt kiadni rá. Milyen biztonságos megoldást tudtok szállításra, ami a lehető legstresszmentesebb? Gondolkoztam, sajna semmi értelmes nem jutott eszembe. Kb. 15 percet kéne autóznunk, ezen kívül a váróban eltöltött idő alatt is biztos szükség lenne valamire, szerintem ideges lenne más állatok jelenlététől, a szokatlan környezettől. Ha nincs jó alternatíva, természetesen beruházok egy olcsóbb hordozóra.

Előre is köszi a tippeket:)



2015. márc. 18. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem , biztos rendeltél már valamit neten , vagy ilyesmi , annak a dobozába rakd bele , vágj bele sok lyukat és egy apró celluksszal ragazdvle! Jó tanács: rakd tele kéztörlő papírral , ha nem alarodbki tísztíttatni az autódat! :D
2015. márc. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én is hasonló ötlettel tudtam előállni, de a doboz nem hangzik olyan barátságosan, nem tudom hogy viselné. Ezt leszámítva viszont fogalmam sincs milyen lehetőségek vannak.

Törülköző, papírtörlő mindenképpen lesz nálam, hátha baleset történik :D Meg nem kap majd reggelit a cica, hogy tényleg ne zavarja az autó, és egy jó adag jutalomfalatot is viszek, ha le kell kötni a figyelmét.

2015. márc. 18. 21:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van nagyméretű sporttáskád, inkább vidd abban. Nem tudom, egyedül vagy másodmagaddal mész , de tapasztalatból mondom: ha ideges a macska, a dobozból seperc alatt kiküzdi magát és ha egyedül leszel, nem lesz jó vége. Mi dobozzal indultunk és a legelső kereskedésben meg kellett állnunk hordozót venni, mert széttépte a dobozt. És nem volt nagydarab, csak iszonyú frusztrált az autótól.
2015. márc. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2015. márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vastag kartondobozt is pillanatok alatt szétdarálhatja, olyanban tilos és veszélyes macskát szállítani. Próbálj kölcsönbe kérni valakitől vagy egy erős zipp-záras sporttáska is megoldás lehet.
2015. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A sporttáskát teljesen be kell zipzárazni? Van úgy elég levegője a macskának? Nem fog pánikolni?
2015. márc. 19. 20:21
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Be kell teljesen, mert ha nem, kinyomja magát. Nem fog pánikolni, és lesz elég levegője.
2015. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha pánikolna akkor a tarkójánál fogd a két ujjad közé a bőrét. Ez nem fáj neki, az anyja is ott harapja meg amikor cipeli. Vele született tulajdonsága hogy ha ott megharapja az anyja akkor nyugton marad.

https://www.youtube.com/watch?v=MWLr0tJ3v-M

2015. márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos tanácsokat, az autóutat kellett végül csak túlélnünk, a dokiék nagyon rendesek voltak, adtak kölcsön hordozót. Cicus rendben van, kedden lesz még egy körünk.
2015. márc. 20. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!