Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám egy gyökér! Mit...

Inyősz Evelin kérdése:

A macskám egy gyökér! Mit tegyek? SEGÍTSETEK! NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés
Szóval a macskám napok óta egy igen surmó viselkedési formát vett fel. Mit tudnék csinálni, hogy normális legyen? Talán megsértődött rám? Hogyan tudnánk elrendezni, megbeszélni a dolgainkat? Szerintetek macskasuttogó tud segíteni? Kérlek adjatok ötleteket, nagyon szomorú vagyok, és szeretném ha a cicám visszanyerné a régi önmagát, és újra együtt lennénk!

2015. márc. 19. 12:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
macskagyökér :)
2015. márc. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tehát tipikus macska :D Adjál neki kaját, akkor újra szeretni fog :D
2015. márc. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Semmi baja nincs a macskádnak nyugodj meg :) Itt a tavasz és ezt érzi,jön a párzási időszak minden állat kicsit meg dinkul :) Mennyi idős a cica?
2015. márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2 éves. Mostanában úgy viselkedik velem mintha idegen lennék a számára. Rám se néz..semmibe vesz. Én ezt nem bírom. A múltkor még nem is jött haza időben, pedig a kedvenc macskakajáját készítettem ki neki... Kérlek titeket adjatok ötleteket nagyon hálás lennék.
2015. márc. 19. 12:51
 5/14 anonim ***** válasza:
Én az ivartalanítást ajánlom.Kezesebb lenne,nem kapna el fertőzéseket és nem menne el csavarogni ami talán a legveszélyesebb a macskákra nézve.Hiszen elüthetik,verekedhet,kutyák támadhatják meg vagy valami mérget eszik.Szerintem ez lenne a legmegfelelőbb.Remélem segítettem
2015. márc. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Már ivartalanítva van. DE nagyon köszönöm a válaszodat. Próbálom nem kiengedni de látom mennyire vágyakozik a kint életre.
2015. márc. 19. 13:02
 7/14 anonim ***** válasza:

A szomszédunk macskája is ilyen volt.Néhány hét alatt teljesen megváltozott.Az állatorvos szerint ,ha időben viszik gyógyíttatni,lett volna esély a gyógyulására.

Ha jól emlékszem macska-skizofrénia a betegség neve.

2015. márc. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%

Ezért nem tartok macskát :3

(lehet lepontozni)

2015. márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Értem ennek örülök :) Még talán előfordulhat depresszió náluk.Nagyon kevés macskánál fordul elő de lehet hogy az a baja.Valami stresszes dolog vagy sokk érhette.Vakon nem tudom de lehet hogy valaki bánthatta amíg távol volt és elvesztette a bizalmat irántad is.Próbálj meg lassan vissza szoktatni.Simogasd meg és ülj le mellé ha rád néz az már haladás többször kell próbálni és ha ő kezdeményez már elértél nála valamit :) szurkolok nektek :)
2015. márc. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Itt a tavasz. Had menjen.

Amíg nagyon hideg volt, minden reggel és este pontosan megjelent az etetésre, mert a konzerv szaftos kaját még meg is melegítettem neki. És egy kis cirógatásra is megállt. Mostanában van olyan, hogy reggel nem jön elő, csavarog, szomszédol valahol. Ha korlátozni akarod a kijárását, méginkább haragudni fog rád.

2015. márc. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!