Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! A kiscicám kancsal?

ChibiAnimeFan14 kérdése:

SOS! A kiscicám kancsal?

Figyelt kérdés

A neten "megrendeltük"..vagyis lefoglalóztuk és majd most kell érte menni kb 2-3 hét múlva.A nő akitől vesszük minden 4-5 nap küld róla képet (mármint a cicáról) és azt vettem észre ,hogy olyan kis kancsán állnak a szemei. Tudtommal nem beltenyészet ( pl az anyukája Magyaro. egyik legjobb keneljéből való ..az apja meg csak sima brit cica) és azt szeretném kérdezni,hogy a cicák lehetne e kancsalok? Ez náluk kicsiként megszokott? És ez egy idő után "elmúlik"?

Kérlek írjatok jó sok választ mert aggódom :/



2015. márc. 19. 19:48
 1/9 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni ,hogy a cica olyan 1 és fél hónapos körül van (szóval még icipicike :) )
2015. márc. 19. 19:52
 2/9 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöméknek is kancsal volt kiskorában a macskájuk, de mire felnőtt "elmúlt" neki. Elnőtte vagy nem tudom.
2015. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
huh,most egy kő esett le a szívemről :)
2015. márc. 19. 20:00
 4/9 anonim válasza:

Talán könnyebb lenne képről megmondani.


Amúgy igen,egy macska lehet kancsal.

Legalábbis a szomszédunké is az.

Szörnyen ostobán néz ki de aranyos.c:

2015. márc. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Előző voltam.

De egy másik ismerősömé neg kinőtte vagy mi.


Úgyhogy szerintem ne aggódj miatta.

2015. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Néha a mi cicánk is annak néz ki, ha egy bizonyos szögből figyeled :D De amúgy nem az, egy nagyon aranyos plüssgomolyag, akit imádok :D Remélem, te is szeretni fogod az új jövevényt^_^
2015. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

A mamám macskája is kancsal és olyan aranyos :)

Pont ezért szeretem .. mikor rámnéz azzal a bandzsa szemével úgy megtudnám puszilgatni...:D Kis Bandzselina Jolim :DD

2015. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Lefoglaltál egy cicát és még csak képen láttad? Én csakcsak megnézném, képek nem adnak vissza bizonyos dolgokat, pl a cica mozgását kapásból, ami azért sok mindent elárulhat. És ha élőben látod, egyből meg tudod állapítani, hogy kancsal-e vagy nem.


Nekem van kancsal cicám, van olyan, ami kicsiként kancsal volt, de elnőtte vagy nem tudom, mi történt vele, és van olyan, amelyik világ életében "egyenesen" nézett. Teszem hozzá, a kancsal cicám a legügyesebb vadász.


Amúgy kérdezz rá a tenyésztőnél, látogass el egy dokihoz, érdeklődd meg, hogy ennek az adott fajtában milyen élettani hatásai lehetnek, ő biztosan többet tud a dologról, mint mi itt találgatva, arról nem is beszélve, hogy ő a szakember, itt hiába mondunk mi bármit, ezek csak laikus vélemények, tapasztalatok, nem megnyugtató vagy épp ijesztő tények.

2015. márc. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen még csak képről láttam mert hát..nem is tudom azért a gazdi sem mondta ,hogy: gyere szívesen látlak xd :D meg nagyon messze is van...de nem nagyon izgat ha kancsal,mert imádom a cicákat és nem nagyon ráz meg a dolog ha kancsal a lelkem :) csak azért kérdeztem mert a szüleim már most röhögnek rajta meg hát nem nagyon örülnek neki ,hogy kancsal a cicus :/ de hát ez van én szeretni fogom mindennél jobban és ez a lényeg :) köszönöm szépen a válaszokat!!
2015. márc. 20. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!