Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet a macska valamilyen...

Lehet a macska valamilyen ételtől hiperaktív?

Figyelt kérdés

2015. márc. 19. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:

állítólag a szőlőtől és mazsolától

forrás: [link]


illetve bármely ételtől lehet hiperaktív, ha a szervezete úgy válaszol rá, ez az ételintolerencia

2015. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy vettem észre, ha a tasakos eledelből többet keverek a száraz táphoz akkor utána meg van őrülve.Ha kevesebbet kap akkor teljesen átlagosan viselkedik. Az is lehet hogy simán egy szer ilyen másszor másmilyen napja van!
2015. márc. 19. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Milyen tasakost és szárazat adsz neki?

Az én macskám teljesen bolond volt, az elején azt gondoltam, minden macska ilyen, de kibírhatatlan volt. Nem lehetett lefárasztani, egész éjjel fent volt, nem hagyott aludni, rohangált, nyávogott. Nappal gondolom aludt, de akkor én dolgozok, szóval nem volt esélyem nappal is foglalkoztatni. Elkezdtem utánajárni, és lecseréltem minden kajáját. Szárazból Royal Canint, vagy Acat veszek, konzervből pedig a Fressnapf Real Nature-ét. Drágább, mint az előző tápok (Purina, Kitekat, Friskie, stb.) viszont a macskám normális! Persze, kell vele játszani most is, de nem hiperaktív és nem bolond. Nem támad ok nélkül. Szóval szerintem próbáld ki. (Előljáróban annyi, hogy az én macskám először nem volt hajlandó megenni az új tápokat - meg nem volt annyira színes szagos, de nem adtam fel, és kb egy hónap alatt megszerette.)

2015. márc. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az én macskám nem kap drága tápot, szárazból Whiskast meg Multifitet kap,tasakosból meg Pre vitalt.
2015. márc. 20. 13:44
 5/7 Maxitabi ***** válasza:

Igen,azoktól pont lehet.... A cukortól pl ami a kajában van, (sokszor más néven fut..) vagy esetleg más adalékanyag.

Amiket etetsz,egyik sem túl jó a cicának. Válaszz olyat,amiben nics cukor és kevés gabona van!!

2015. márc. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A whiskas-tól a miénk is megvolt őrülve.Valószínűleg azért mert taurint tesznek bele.Volt pár álmatlan éjszakánk miatta,azóta nem kap ezt a fajtát.
2015. márc. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A taurin létfontosságú a macskáknak!
2015. márc. 21. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!