Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki mondana erre a helyzetr...

Valaki mondana erre a helyzetre valamit? Sose volt ilyen a vemhess macskámmal és aggódóm.

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy vemehess és egyszer lett vele valami . Elment 4 napara (ekkor már vemhess volt de még akkor kezdett nnőlni a hasa) teljesen eltünt, nem tudtuk mi lett vele de aztán vissza jött lesoványodva meg gyengén. Aztán ettetük minden jobban lett mintha semmi se történt volna. Most már ott tartunk hogy már szerintem rég meg kellett volna fialnia. 2-3 nappal ez elött is már a fenekéből jött valami folyékony anyag. aztán semmi se lett belöle. Tegnap is ugyan ez volt csak még volt valami hengeres cső alaku olyasmi lehetett mint a köldök zsinor de nem hiszem hogy az lett volna. Ma meg nem voltunk itthon csak egyszer de akkor csupa vér volt a feneke .Na azt gondoltam mire hazérünk lesz valami de nem lett semmi ugyan akkora ahasa és valószinü meg is mossakodott. Van neki hely is csinálva. meg állandoan eszik eszik és tök nyugodt mintha nem is lenne terhes komolyan. Én meg tiszta ideg vagyok . Mi lehet? vagy ez normális csak én aggodok? de már volt kölyke akkor nemvolt ilyen kavarás . Meg bemegy a helyére elkezd kapirgálni lefekszik egy kicsit aztán 1 perc múlva kijönn.. Kinti cica amúgy és elnézést a helyesírási hibák miatt .
2015. márc. 22. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el orvoshoz és ivartalaníttasd azt a szerencsétlen állatot, te felelős állattartó!
2015. márc. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy anno elvetélt de maradt benne kiscica /lehet hogy holtan/ nagyon nem normális ahogy ez a cica viselkedik, azonnal vigyétek el állatorvoshoz!!!
2015. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amúgy a cicák sokszor akkor se jeleznek hogy fáj nekik ha tényleg nagyon betegek, mikor a cicámnak húgyuti gyulladása volt meg se mukkant, evett, ivott, de az orvos is mondta hogy mindezek ellenére nagy fájdalmai vannak.
2015. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
eleinte én is gondoltam hogy elvetélt de akkor nem nnövekedett volna tovább a hasa nem ?
2015. márc. 22. 20:02
 5/11 anonim ***** válasza:

Te végtelenül sötét! VIDD ORVOSHOZ!

Ez nem távgyógyászat.

2015. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát nem azt írtad, hogy a hasa eltünt?? Jóég szegény cicád én már régesrég orvoshoz vittem volna akkor is ha utána hetekig pusztakenyeret zabálok....
2015. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sürgősen vidd el állatorvoshoz.
2015. márc. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
vemhes a cicád,napok óta folyása van,vér ürül és te itt kérdezel.Ha vér "csordogál"ott baj van,pl:elakadt kölyök.ORVOS,de nagyon gyorsan
2015. márc. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elvetél, benn marad a magzat, nem tud felszívódni, simán begyulladhat a méhében, simán növekedhet a hasa tovább, simán vérezhet, szenvedhet. Nem gondoltál rá, hogy el kéne vinni tényleg orvoshoz? Meg mért nincs még ivartalanítva szerencsétlen állat? Tudod, milyen kínokat él át párosodás közben, ellés közben? Tudod, milyen b
2015. márc. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, itt a befejezés:


Tudod, milyen kínokat él át párosodás közben, ellés közben? Tudod, milyen betegségeket szed össze a macska AIDS-től elkezdve rengeteg halálos betegséggel együtt? Tudod, hogy egy-egy ilyen beszedett betegség a piciket is fertőzi, némelyik kapásból vetélést okoz? Tisztában vagy a gennyes méhgyulladással, az emlődaganattal? Ez MIND megelőzhető egy ivartalanítással, ivartalanítási akcióban 0-3000 ft-ért csinálják... Legalább féregtelenítve, bolhátlanítva van? Az oltás gondolom szóba se jöhet...


Ha eddig tojtatok a macskára, legalább most vigyétek el orvoshoz, vagy keressetek egy menhelyet, még ott is jobb helye lenne, mint nálatok... Enni ott is kap, mást meg nálatok sem...

2015. márc. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!