Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet benti macska is bolhás?

Lehet benti macska is bolhás?

Figyelt kérdés
Van egy csak lakásban tartott sziámi macskánk, egyáltalán nem jár ki az udvarra, nem érintkezik más állatokkal, mégis felfedeztem benne fésülés közben több bolhát is. Mitől lehet ez? Mi ilyenkor a teendő? A lakásban tisztaság van, mindig takarítok.
2015. márc. 24. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csöppentős bolhairtó. Pl. Frontline Combo.


A bolhák kicsik, akár emberen is bejuthattak.

2015. márc. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehetnek sajnos, be tudjuk hurcolni a dögöket kintről. Frontline, Advocate spot on mindenképpen, de ez mit sem ér, ha a fekhelye (pl. kedvenc párnája, kosara, stb stb) nincs tökéletesen kitisztítva, fertőtlenítve. Hosszú menet sajnos a tökéletes bolhátlanítás...
2015. márc. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Stronghold spot on-t ajánlom, azokon a helyeken is megdöglenek tőle a bolhák, ahol a cica fekszik. A többi szerrel ellentétben a petéket és lárvákat is elpusztítja, ez a leghatékonyabb szer szerintem. Vényköteles, állatorvosnál vásárolható.
2015. márc. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálam ugyan ez a helyzet.Elvittem miatta dokihoz is.ruháról cipőről be vihettük a lakásba!Bolhanyakörv segített!
2015. márc. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!