Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macskának?

Mi baja lehet a macskának?

Figyelt kérdés

Sima fekete házimacska,6 hónap körüli,kint van,csak enni jön,meg néha egy kis simogatásra.

Kb.egy hete nem eszik szinte semmit,és mikor a bátyám megpróbálta megetetni,olyan furcsán csikorgott a foga.Lehet fogváltás?De semmi más furcsa tünete nem volt,dorombolt.Viszont ma észrevettem,hogy fura a feneke,mintha váladékozna.Nem oltott,így nem merem már beengedni a házba,ne kenjen össze semmit.Féreghajtót 3 napja kapott.

Mi lehet?


2015. márc. 24. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
és mi akadályoz meg benne, hogy orvoshoz vidd?
2015. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Anyámat nem érdekli nekem meg nincs pénzem.
2015. márc. 24. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Akkor világosítsd fel róla hogy mi az a felelős állattartás.
2015. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Godrot astal mar, vagy csak bedobjatok a tetemet a kukaba?
2015. márc. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még időben elviszed orvoshoz, valószínűleg nem lesz egy nagy összeg és sikerül megmenteni az életét. Kérd ezt húsvétra, szülinapodra... vagy ilyesmi.
2015. márc. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy kiscicám, a bokorban találtuk, körülbelül 1 hónapos lett, mire a szüleim megengedték, hogy befogadjam. Csikorgatta a fogát, mege a feneke is válladékozott, aztán bedagadt a végbélnyílása, elment az étvágya. Elvittem orvoshoz, másnap meghalt. Pedig az orvos, nem mondta, hogy komoly baja lenne.
2015. márc. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,kisírtam az orvost anyától

semmi baját nem találta adott valami szőroldót,mert összegyűlt a gyomrában,azért nem evett és az erőlködés miatt volt váladékos a feneke.Még nem látok változást,de remélem jobban lesz.

2015. márc. 26. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!