Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fog-e tüzelni az a nőstény...

Fog-e tüzelni az a nőstény macska, akinek már egy pár hónapja fogamzásgátló tablettát adunk? Tavasszal lesz ivartalaníntva, csak tudni szeretném, hogy lesz-e addig tüzelős időszaka?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de kisebb az esélye. Azért ne nagyon engedd el szabadjára a biztonság kedvéért, mert ez sem 100%.os.
2010. febr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A kérdés kiírójához lenne egy kérdésem: milyen fogamzásgátló tabletta az? Eddig nem hallottam róla, hogy van ilyen. Mennyibe kerül? (elnézést, hogy nem válaszolok, hanem kérdezek)
2010. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A nevét sajnos nem tudom, mert egy levéllel adott az állatorvos, de azon nem jól látszik. Állatpatikákban biztos tudnak segíteni, egyébként pedig 80 Ft egy darab, és hetente kell neki adni egy fél szemet. Tehát hetente 40 Ft, nekem ez megér ennyit!
2010. febr. 17. 18:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kapja a gyógyszert nem fog tűzelni. Azt pedig gyorsan tegyük hozzá, hogy a tabi nem tesz jót, daganatot is okozhat, szóval csak átmeneti megoldás. Ezt az egyik kérdező válaszolónak üzenem :D
2010. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!