Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lesz egy Maine coon kandúr...

Lesz egy Maine coon kandúr vörös 8 hónapos macskám meg van a fülén a bojt a dús szörzet az M alak a fején szerintetek Maine coon?

Figyelt kérdés
Képet is rakok.

2015. márc. 28. 09:03
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

köszönöm

és tartásáról le tudnál irni pár dolgot?

2015. márc. 28. 10:46
 12/35 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy sima félperzsa. Attól, hogy bojtos a füle még nem lesz Maine coon, pláne ha ingyen kapjátok tuti nem az. Persze attól még nagyon szép cica.
2015. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
akkor miert van m alak a homlokán ször a fülán hosszú ször
2015. márc. 28. 17:24
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
M alak a sima házimacska fején is van.
2015. márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Szerintem is keverék, lehet, hogy távolról van MC rokona, de van már benne perzsa is valószínűleg. Egyrészt MC-k nem nagyon vannak ilyen színkombinációval (én legalábbis még egy ilyet sem láttam), másrészt pedig szerintem túl kicsi 8 hónapos MC kandúrnak.
2015. márc. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
eze a képen fiatalabb volt a szülei tenyészálatok és akitől kapom nincs ideje foglalkozni vele
2015. márc. 28. 20:57
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Egy módon lehetsz biztos abban hogy a szülei tenyészállatok, ha kapsz mellé törzskönyvet. Amennyiben nincs, lehet hogy tenyészállatok a szülők, de hogy nem tenyésztő a gazdája az biztos. Ugyanis tenyésztő törzskönyv nélkül nem ad ki a kezei közül kölyköt. Ajándékba sem. A törzskönyv nem opció. Mikor egy tenyésztőnél kicsik születnek az összes állatra azonnal kiváltja a törzskönyvet. Ez nem ad hozzá az árhoz, de el sem vesz belőle. Mivel neki a törzskönyv kiváltása pitiáner összeg ahhoz képest amit az alomra költ.


Csak írd be google-ba hogy main coon keverék. És meglátod egy keverék is mennyire hasonlíthat a fajtatisztára.

2015. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
a szülök törzskönyvezetek még volt ennek a cicának egy testvére 2 ten voltak nem lettek törzskönyvezve mert első szülöttek voltak és mivel akitöl kapom azok haverok a tenyésztővel kaptak eggyet ajándékba holnap lesz leirva hány kiló
2015. márc. 28. 22:17
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Szép (házi)cica. Szerintem, keverék, ha a macskákra is így mondják. A main coonnak olyan füle van mint a hiúznak, sokkal bojtosabb a vége. M betű mindegyiken van, "m" mint macska :-), amúgy erről még sosem hallottam :-). A farka az valóban olyan vaskosabb, mint a Main coon-é. De tényleg kisebb testűnek tűnik. Valamelyik szüleje biztosan lehetett main coon. A másik meg valószínűleg nem volt az. De ne aggódjál, szerintem gyönyörűűűű cica! Biztos kedves is lesz, meg okos is! Az a lényeg. Amúgy bukok a vörös macskákra. Nagyon szép cica!
2015. márc. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
mos tudtam meg még csak 8 hónapos lesz a fülén ott a bojt csak nem tudták lefootózni rendesen a képen 4-5 hónap körüli lehetet
2015. márc. 29. 00:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!