Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskám fél az eletromos...

Macskám fél az eletromos kaputól, és nem megy be a macskaajtón sem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 napja lett felszerelve egy leereszkedő elektromos garázs ajtó. 2 macskám van az egyik hamar megszokta, és a macska ajtón is ki-be járkál, a másik viszont amint meghallja pánik rohamot kap messze elrohan.

Nem tudom mi a szarért fosik tőle, de igy etetni is macerásabb mert azóta nem hajlandó a garázsba jönni a kis hülye. Megpróbáltam bezárni és leeresztettem a kaput, az egyik macskám utána egyből ki is jön a csapóajtón és leheveredik a betonra napozni, tehát marhára nem érdekli és az ajtaját is megtanulta használni, a másik meg ott bennt kuksol és kijönni sem mer, csak amikor kinyitom és felemelkedik akkor rohan ki mint az őrült, miért ilyen idióta, ha a másik meg le sem tojja? Nem szeretnék emiatt neki most külön helyen enni adni. A nem félős macska szépen elkezd enni az meg kintről nézi..


2015. márc. 28. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos elozo eleteben francia forradalmar volt, es rosszra emlekezteti. :)

Amugy, ne aggodj, majd megszokja, foleg hogy latja, a masik is tuleli. A ket nap meg nem egy nagy ido.

Es a macskak ilyenek. Elegge kulonbozo temperamentumuak.

2015. márc. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem aggódom én, de nem fogok külön helyen enni adni neki emiatt, azért ne a nyúl vigye a puskát, akkor megeszi az ő részét is a másik macska az meg fog magának egeret ha ilyen idióta.
2015. márc. 28. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!