Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy 7-8 hónapos cicám aki...

Van egy 7-8 hónapos cicám aki nem eszik. Képes lenne egész nap enni. De nem eszik pedig több féle enni van kinn neki. Mi baja?

Figyelt kérdés
Szerda este rájött valami:kihányta az enniét aztán már csak epeszerűt szőrrel. Probált kakilni de nem bírt csak ilyen átlátszó folyós trutyit (ne haragudjatok a fogalmazás miatt, fogalmam sincs mi volt az). Azota nem nagyon eszik de nem is hány. Kakilni azota se nagyon asziszem egyszer-kétszer talán. De ez a folyos jellegű valami azota is jön de csak random kifolyik a hogy sétál, fekszik, ül. ( nem pisi) Nagyon sokat nyalogatja a kijáratát. Ma még játszani se annyit játszott mint szokot. Dokihoz csak hétfőn tudunk menni. Addig nagy baj történhet? Egy szobacicáról van szó, aki majdnem minden nap udvarra is kimegy de csak felügyelettel. Nagyon megvagyok ilyedve.

#beteg #cica #hányt nem kakil
2015. márc. 28. 14:26
 1/2 Katica71 ***** válasza:
Ez szimpla gyomorrontástól férgességig lehet bármi. Sok folyadékot kellene innia, hogy ne száradjon ki. Az orvos majd megmondja, hogy mi baja. Mi itt csak találgathatunk, mondjuk az én cicámnál még nem volt ilyen, úgyhogy gőzöm sincs, hogy ez mi lehet. Örülök, hogy felelősen gondolkodsz és tervben van a doki.
2015. márc. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!(: olvasgattam neten a tüzelés is lehet és valószínű. Ezzel kicsit megnyugodtam de megy hétfőn orvoshoz (:
2015. márc. 28. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!