Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért iszik bele mindig a...

Miért iszik bele mindig a macskám a poharamba?

Figyelt kérdés
Ha leteszem valahová a poharamat, legyen az akár az asztal és egy pillanatig nem figyelek oda a macskám már iszik is belőle. Egyszer gondoltam kib*szok vele és kólát öntöttem a poharamba, leraktam az asztalra, de ugyanúgy beleivott, csak úgy lefetyelte, mintha nem ivott volna 3 napja. Nem ivott belőle sokat, mert elvettem tőle. Akármi van a pohárban ezt csinálja. Hogy szoktassam le róla? Mindig friss a vize a táljában, naponta többször van cserélve.

2015. márc. 28. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Tegyél bele ecetet xD
2015. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Mert a macskák antiszociálisak.
2015. márc. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Sokkal izgalmasabb a te poharadból inni. Az enyém is ezt csinálja. Képes még a szűk, magas pohárba is belenyomni a fejét, csak hogy az alján lévő vizet lefetyelhesse. Tedd olyan helyre, ahol nem fér hozzá! :)
2015. márc. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 gublug ***** válasza:
94%

Ne bántsd a cicád. Használj olyan poharat aminek van a tetején fedő és nem tudja lelökni.


Azért ihat belőle, mert

1. kényszere van rá

2. előző életében is utánad ivott

3. egyszerűen csak macska

2015. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Rakj bele citromlevet, ecetet és azt rakd le valahová. Ezt párszor hosszabb szünetekkel ismételd meg és már tudni fogja - szerintem -, hogy a gazdi nem mindig finomat iszik.. :D
2015. márc. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Oke, akkor en vagyok az egyetlen, hogy ilyen esetben siman hozok a macskanak is vizet?

(Vagy magamank egy macskamenteset?)

Es nem erdekel, ha a macskam beleiszik a vizembe?

Amugy, lehet, egesz egyszeruen szeret a magasban inni, es a talja a foldon van ,es ott nem olyan jo neki.

2015. márc. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Van saját vize, de abból szinte soha nem iszik. Folyton csak a pohár kell neki.
2015. márc. 29. 00:51
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Rendszeresíts egy poharat neki, amiből mindig ihat. Mindig tölts abba is vizet, amikor a te poharadba töltesz valamit. Így egyszerre ihattok és meg is fogja tanulni, hogy az az ő pohara, abból ihat, a tiédből nem. De a macskák, mint más állatok is, pl. kutya, kíváncsi állatok, meg akarják kóstolni azt is, amit te eszel, iszol.
2015. márc. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gublug ***** válasza:
44%
Macskusz Házikusz. Akkor igyál te az övéből.
2015. márc. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én kis siheder kandúrom is inkább iszik a nagykutyája vizéből, mint bármiből, amit próbáltam neki a magaslatára tenni a kajája mellé. Ha az én poharamból inna, elzavarnám területvédő kandúrhanggal jól. Egy poharat megér, hogy soha eszébe ne jusson többet. :)
2015. márc. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!