Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak állandóan hasmené...

A macskámnak állandóan hasmenése van a tejtől, ez milyen macska már?

Figyelt kérdés

2015. márc. 30. 21:47
 1/10 anonim válasza:
98%

Normális macsek. Ne adjál neki tejet ha nem bírja.

Itt van erről egy cikk:

[link]

2015. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
azért, mert a tej kölyök állatoknak való. sok állat amúgy is nehezen bontja le a laktózt, nagy mennyiségben meg főleg. a tej inkább csak étrendkiegészítő nasi legyen a macskának, kis adagban, és nem feltétlenül minden nap, és akkor nem lesz hasmenése, de ha kis adagtól is, akkor meg egyáltalán ne adj neki.
2015. márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
A a legtöbb cica nem bírja a tejet. Ha mindenáron akarsz neki adni akkor vegyél neki macskatejet.
2015. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok macska nem bírja. Próbálj neki laktózmentest venni, van, amelyiknél beválik.
2015. márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon nem mindegy az sem, milyen tejet adsz neki.Frissen tehéntől, kecskétől, vagy az occsó boltit.
2015. márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Egy teljesen normális macska. Az csak egy régi sztereotípia hogy a macska tejet iszik, valójában sok esetben hasmenést kapnak tőle.
2015. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a felnőtt macska nem tudja megemeszteni. Aztán ebből az következik, hogy az egyik meg tudja, a másik meg nem, mert persze én is láttam már felnőtt macskát tejet inni.
2015. márc. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

Ezek a macskák már agyon nemesítettek, csak a kész tápot tudják megemészteni.

nekem már nagyon sok macskám volt az évek során, de egyiknek sem volt soha baja a tejtől, sőt szerették is.

2015. márc. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

a tejtől szinte mindnek hasmenése van, mert nem tudják megemészteni a tejcukrot, a laktózt

vegyél neki speciális macskatejet, mely csökkentett laktóztartalmú, és vitaminokban gazdag

a mieinknél bevált, imádták :) nem drága egyébként, 2-300 Ft körül

2015. márc. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen normális macska. Semmi szüksége tejre, friss vizet kell inni adni neki, enni pedig húst vagy jó minőségű száraz tápot.
2015. márc. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!