Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A tej okozhat ilyesmit?

A tej okozhat ilyesmit?

Figyelt kérdés
A cicámnak adtam macskatejet, és utána pár nappal kijött egy csúnya seb a hátán, tályognak tűnik, véres..
2015. márc. 30. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hinnem, es ezerszer leragott csont, de allatorvos.:/
2015. márc. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha kifejezetten macskatejet adtál neki, biztos hogy nem. Még a tehéntej is csak hasmenést okoz.

Tényleg doki!

2015. jún. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs ősszefüggésben a tejjel, a sebet valahol máshogy szerezte.
2015. jún. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez mindkét macskámnál megtörtént már, nem egyszer
2015. júl. 13. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, akkor is azt mondom, hogy inkább csak véletlen egybeesés volt mindkettőnél.

Fogadjunk, hogy mindkettő kinti cica volt és kandúrok, akiknek volt lehetőségük harcolni.

2015. júl. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

kinti macskák, egy nőstény és egy kandúr, de mindkettő ivartalanított

idősek már, egész nap csak lustálkodnak, nem járkálnak el

más macskáktól nagyon félnek, úgyhogy a verekedés nem valószínű


minden alkalommal amikor tejet adok nekik, másnap a hátukon egy teljesen szabályos kör alakban kihullik a szőr- ritkán egy kis seb is van... de nem vakarják egyébként

2015. júl. 14. 09:52
 7/7 Lucifer1713 ***** válasza:
Ugyanazt tudom javasolni, amit az előttem szólók: azonnal fordulj állatorvoshoz. Nagyon érdekes, amit írtál, ezekszerint nem verekedésből adódott a seb, viszont én is nehezen elképzelhetőnek tartom, hogy a tej miatt van. Mi ezt sajnos nem tudjuk megmondani, egy állatorvos viszont annál inkább.
2015. júl. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!