Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivaralanított fiú szobacicának...

Ivaralanított fiú szobacicának milyen száraz tápot éri meg rendelni?

Figyelt kérdés
Még nincs 9 hónapos, nagyon aktív macsek. Nedves tápnak Coshida-t kap (Lidl) ebben elég jó a beltartalom + heti3-4* csirkehússal váltom ki a két étkezésből az egyiket. Emelett van kint neki napközben száraztáp,de ebből még nem sikerült olyat találnom, ami ár/érték arányban tetszik. Maximum 800 Ft/kg árig szeretném, ha esetleg boltban vásárolhatót tudtok ajánlani, az is remek lenne!
2015. ápr. 1. 22:14
 1/3 anonim válasza:
van táp ivartalanított kandúrok számára, keresgélj kicsit a neten
2015. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ide írtam ki először a kérdést :) csak vagy nagyon drága, vagy nagyon rossz tápokat találok, nekem viszont valami középkategóriás lenne az ideális, ezért reméltem, hogy valaki tud ajánlani valamit, akár online, akár áruházban kaphatót. Kutyatápból sokkal jobb a választék, de azt nyilván nem kaphatja a cicus :(
2015. ápr. 2. 19:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát 800 ft körül nem fogsz találni, azt most megmondom neked... Közép kategóriás, mint olyan, az nem létezik... vannak prémium tápok, jó minőségű tápok és vannak a szemetek. Boltba túl sok értelmest nem fogsz találni, ott nagyrészt csak szemét van. Van a drága szemét, meg a kevésbé drága...

Amit már édemes megvenni, az a Brit, Orijen. De ezek nem 800 ft-ok. Én ivartalanított kandúrnál Royal Caninre esküszöm. Nekem nagyon bevált, cicám csodaszép, egészséges, nem elhízott, bár ő kijárós. Próbáltam elég sokat, az agyon dicsért Acanatol kezdve sok mindent... de az RC jött be, cicám makk egészséges, szép nagy, nem elhízott, mondjuk ő kijárós. Amit még esetleg most talátam

[link]

Ez nem valami nagy eresztés, de jobb, mint a viszkász meg a kitekát. Viszont én ezt max úgy etetném, hogy veszek mellé egy drágábbat, és akkor felesbe keverve. Úgy akkor sztem ki tudod hozni olyan 800 ft körül, bár lehet, így is túlléped kicsit...

2015. ápr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!