Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Márc.31. -e óta eltűnt a...

Márc.31. -e óta eltűnt a cicám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ivartalanított fiú cica. Nagyon félek hogy történt vele valami. Nem szokott kóborolni, többször is szólítgattam, a kiskajás tasakját is csörtettem de semmi. Mit csináljak? :(

2015. ápr. 2. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Engedd ki a mosógépből.
2015. ápr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha van róla képed akkor tedd ki boltokba vagy az oszlopokra mint eltűnt kisállat. Vagy kérdezdgesd a szomszédokat hogy nem látták-e. De lehet csak eltűnt egy pár napra, nekem is volt már hasonló eset. Remélem megtalálod a cicát.
2015. ápr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kinti cicáknál előfordul. Nem tudhatod, hogy mi történt vele, így annyit tehetsz, hogy várod, hátha visszajön. Esetleg kirakhatsz róla plakátokat, talán valaki megtalálja és visszahozza.
2015. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 piriiiii ***** válasza:

Igaza van annak, aki azt mondja, várj, és tegyél ki képeket róla. Esetleg járd a környéket.

Még annyi megjegyzés: nézz utána a csörtet szó jelentésének.

2015. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 piriiiii ***** válasza:
Na jó, ez most ciki... :( Ne nézz utána.
2015. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos csörgetet akart írni, nem értem miért kell mindenbe belekötni. Értettük, mit akar írni, az a lényeg. Kérdező, emélem meg lesz a cica, sajnos nekem is sok cicán eltűnt már és tudom mipyen rossz érzés. Nem túl pozitívak a tapasztalataim; de volt amikor egyik cicám 1 hónap után jött vissza és utána mindig ott maradt az udvarunkon. :) Remélem a te cicáddal is így lesz és nem tűnik el máskor. :)
2015. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 piriiiii ***** válasza:
Nem, nekem kellett utána nézni. Én csak egy jelentését ismertem a "csörtetnek", a kérdező a többit is. :)
2015. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia, en annyit tudok neked mondani tapasztalatbol, mivel szinte mindig volt macskam, h pl. nalam tobbszor elofordult, h eltunt akar tobb, mint egy hetre egy-egy cicam, de hogy nehany napra, az eleg gyakori volt, a legtobb esetben szerencsere egyik nap csak megjelent az udvaron, persze sajnos volt negativ kimenetelu ilyen elmenyem is, de en oszinten remelem, h Neked is olyan szerencsed lesz, mint nekem legtobbszor, es egyik reggel csak ott var az ajto elott, es mivel a te cicad most nehany napja tunt csak el, igy erre meg nagy esely van.Annyit tehetsz, h a kornyeken setalgatsz, es szolitgatod, hatha rabukkansz....ilyenkor van olyan jarokelo, aki furcsan nez rad, de azt ilyenkor lesz...om:D

Minden esetre remelem elokerul a cicad mihamarabb!! :D Udv.

2015. ápr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!