Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Furcsán viselkedik a cicám?

Furcsán viselkedik a cicám?

Figyelt kérdés

Anya itthon volt vele egész nap, semmi furcsa nem volt a viselkedésében. Amikor hazaértem, elkezdett felém fenyegetően jönni (folyton, ami szokatlan tőle) és fújt + nyávogott (soha nem nyávog), de olyan furcsán beszélően nyávogott. Félek, mert elég fenyegetően közeledik.

Nem tudom miért lehet ez, barátnőmnél voltam délelőtt, van egy kutyája, de nem szeretgettem meg meg semmi, hozzá se értem. Máskor is volt már ilyen, sőt, volt, amikor meg is simogattam és úgy jöttem haza, és semmi furcsa nem volt a macskámban.

Nem tudom mi baja lehet, amikor kiakartam jönni a szobámból anya akarta elcsalogatni, mert mászott és kaparta az ajtót, de utána anyukámra is fújt.

Miért lehet ez?



2015. ápr. 3. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ivartalanítva van? Mennyi idős?
2015. ápr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ivartalanított nőstény, 4 éves.
2015. ápr. 3. 14:50
 3/3 anonim válasza:
Lehet hogy anyukáddal valami olyanhoz nyúltatok amilyet az állatok utálnak.
2015. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!