Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja? :' (

Natalia clark kérdése:

Mi lehet a baja? :' (

Figyelt kérdés
van 2 macskank es az egyik nagyon felidegesitett es epp egy vaszon taskaba volt es annyira merges voltam hogy foldhoz vagtam es szegeny nagyon nyavogott :'( aztan lattam h be van akadva a korme es ,,kiszabaditottam" es utanna elkezdett remegni es behoztam magammal es nagyon remeg :'( mi a baja?
2015. ápr. 3. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Szinte bármi baja lehet. Minél előbb vidd el állatorvoshoz!

És gondolkodj el azon, hogy milyen állattartó vagy ha ilyesmire voltál képes.

2015. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
anyum nem engedi h elvigyem allat orvoshoz. :'(
2015. ápr. 3. 17:32
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Egy életért vállaltatok felelősséget, miért van állatotok, ha nem viszitek orvoshoz? Állatkínzás, amit épp csináltok, mivel látjátok h szenved és nem viszitek állatorvoshoz, h jobban legyen! Nem tudjuk így látatlanban megállapítani mi a baja!
2015. ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem te nem vagy normalis. Te megis mit szolnal hozza ha teged valaki foldhoz vagna, csakmert azt a valakit felidegesitettek? Kinzod a sajat macskadat.... Tudod ilyen embereknek nem valo semmilyen allat. Es le lehet pontozni, de ez akkor sem normalis. Vigyed allatorvoshoz...nehogy meghaljon vagy sulyos baja legyen.
2015. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Kaptam egy privátot a kérdezőtől:


"azert nem visszuk allat orvoshoz mert nincs rá penzunk... kom annyira birom amikor ugy dirigalnak az emberek h nem is tudjak az adott tema okat -.- te talan nem lennel kirva merges a macskadra h ha szetragna mindent, kiszokne ,letepne a fuggonyt ,szetnyalna a pofad es hiaba szolsz ra v lokod arrebb nem hagyja abba..... es am mar nem remeg"


Attól h ideges vagy a macskádra még nem kell földhöz vágni. Nem tudom minek neked állat ezzel a felfogással. A pénzről meg annyit: aki akarja, megoldja. Ha nincs pénzed, nem kötelező állatot tartani.

2015. ápr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én macskám egy valódi ördög ivadék volt, míg vemhes nem lett letépte a függönyt,tv.nézés közben felmászott a kanapéra és a mancsával pofozgatta a fejünket vagy tépte,harapta a hajunkat,(ezt még most is csinálja) reggelente arra keltünk a párommal, hogy pofozgat minket és az orrunkat harpdálja. Egyszer bele kapott az orromba reggel mikor aludtam ő éhes volt és nem volt kedve megenni az este kirakott kaját, 8hónap telt el, de megmaradt a jele csak mert ő játszott. Volt mikor akkorát estem mint egy tank tányérral a kezemben mert a lábam alatt volt és nem tudtam kierülni.

A reggeli tejeskávémba ha nem figyelek oda rendszerint beleiszik :s :)

Még sem bántottam soha egy legyintéssel sem. Elég ha csak a nevén szólítom (Miau) és tudja hogy valami nem oké. Máskülömben Mucusként szólítjuk.

Most vemhes és folyton ükölődik,van mikor hányik is sőt vedlik feleslegesen rakok plédet az ágyra akkor is feljön és ott alszik.

Most akkor én is verjem meg mert néha csak a gond van vele.

Többet ilyent ne csinálj inkább foglalkozz vele többet jót tesz neked is és a cicának is fejlődni fog és szocializálódik...

Ui:nem lesz baja egyszer az enyém a szekrénytetejéről esett le kiskorában felugrott, megrázta magát aztán elsunyogott.

2015. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hell-ikon ***** válasza:
100%

Te vagy a legnagyobb baja.

Remélem nem lett komoly baja, de ez a remegés nagyon gyanús.


Ha ennyire nem tudsz önuralmat gyakorolni, ajándékozd el azt a macskát, mert a tettedre -bármit is csinált szegény állat- nincs és nem is lehet elfogadható magyarázat.


SHAME ON YOU!

2015. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénzed állatorvosra, akkor ne tarts állatot, mert egy élőlénynek szüksége lehet bármikor egészségügyi kezelésre. A macska pedig ezzel jár, nem kellett volna rá vállalkoznod. Felháborító.
2015. ápr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!