Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idő után etessem és...

Mennyi idő után etessem és itassam kényszerrel a cicámat?

Figyelt kérdés

Új helyre került és teljesen maga alatt van, bebújt a sarokba, nem eszik, nem iszik egy napja. Ha simogatom, néha dorombol, de akkor is csak egy helyben kuporodik.

Mit tehetnék, hogy feloldódjon, illetve mennyi idő után muszáj kényszerrel megitatnom, megetetnem?



2015. ápr. 4. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kényszerrel próbálod etetni, itatni akkor csak rosszabb lesz a helyzet, még stresszesebb lesz a cica és eredménye sem nagyon lesz a dolognak. Pár nap és feloldódik, fog magától is enni-inni.
2015. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kölyökmacska? Kérdezd meg az előző gazdáját, mi volt a kedvence, és próbáld meg azt letenni mellé, aztán pedig hagyd egy kicsit nyugton.
2015. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
5 éves macska, ugyanolyan eledellel próbálkoztam, de épphogy csak megszagolta.
2015. ápr. 4. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egy hét után kezdett el a szemünk láttára enni-inni. Tedd csak ki a kajáját, meg a vizét, majd úgyis fogyaszt belőle, még ha nem is látod.
2015. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tedd abba a helyiségbe az enni-, innivalót, ahol meghúzza magát. Hagyjátok magára, fog enni, ha csak keveset is. Én is hoztam mentett cicát, egy hétig szó szerint az ágy alatt lakott, de kicsit mindig evett-ivott.Egyszer csak megjelent a másik szoba ajtajában, de mégjó néhány hét telt el, mire nem rohant riadtan vissza a búvóhelyére. Ja, és alomtálcát is készíts neki!
2015. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!