Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi legyen a neve?

Mi legyen a neve?

Figyelt kérdés
Egy fiú cicáról van szó. Egyenlóre nem tudom milyen fajta vagy, hogy néz ki. Nem tudom mi legyen a neve. Lány cicaneveket is mondjatok hátha mégis lány lesz. Olyan névre gondolok amit egy kinti cicusnak lehet adni.

2015. ápr. 7. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai a névválasztás hogyha nem tudod h-h néz ki..! Amúgy hogy érted h amit kinti cicának lehet adni, ez miben befolyásolja a nevét?? :/
2015. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Batman,Black,Pinky,Klemi,Pici,Picúr,Cuki,Süti,Matka,Szisza,
2015. ápr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 lülü-ke ***** válasza:
fütyike
2015. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem jó cicanév választónak tartanak. A saját cicáinknak és egy jópár ismerősöm cicájának is én adtam nevet és eddig mindenki egyetértett, hogy mindig sikerült az adott cica egyéniségének és küllemének megfelelő nevet választanom. Ha belinkelsz egy képet, szívesen segítek.
2015. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én macskámat Puni-nak hívják :D
2015. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ismerősöm mindig a nagy kedvenc zenészeiről, modelljeiről nevezgetni el az állatait.


Van egy lány macskája, ő Nikki Sixx. Nem értettem, miért fekszik reggelente rajta Nikki Sixx, vagy mért megy be utána a wcre, de aztán elmagyarázta, hogy a macsekról van szó :D ...

2015. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!