Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor múlnak el a kiütések?

Mikor múlnak el a kiütések?

Figyelt kérdés
Cicámnál fehérje allergiát diagnosztizáltak. Több, mint két hete eszik speciális orvosi tápot, de még nem. Múltak el a kiütései (bár vakarózni már ritkábban szokott). Ez ilyen korán normális még szerintetek, vagy menjünk vissza a dokihoz?
2015. ápr. 9. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem volna már az 1. alkalomnál is, mikor jártunk a dokinál, hogy mikorra várható a javulás. De én egy saccperkábé hónapot mondanék, amikorra már fog valóban látszódni, hogy javul. Eressz meg egy telefont a dokihoz, és kérdezd meg.
2015. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Igazából teljesen ledöbbentett amikor kiderült mi baja, mert éppen azután jöttek ki a kiütései miután ott voltunk, addig csak azt láttuk hogy vakarózik és kopik a szőre. Így akkor még nem is igazán volt mit megkérdeznünk, de ha lett volna, se jutott volna eszembe az első sokkban :/

Befogadott cica, erőn felül megvettük neki így is a legjobb tápokat, de hogy a neki valóakat miből fogom megoldani hosszú távon, arról gőzöm sincs. Esetleg mi nem eszünk majd :(

Majd felhívom a dokit, csak jusson eszembe napközben.

2015. ápr. 9. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!