Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a baja a macskámnak,...

Mi a baja a macskámnak, megmérgezték?

Figyelt kérdés

A macskámat az előbb hívtam, és csak lassan vonszolja magát meg ilyen fújtató hangot ad mintha valami zavarná az orrát, kinyitottam a száját és megvizsgáltam amennyire tudtam de semmit nem láttam sem a szájában sem a testén sérülést vagy ilyesmit.

Nem is eszik, csak egyből leült a helyére és összekuporodott és semmi nem érdekli. Ha szólok neki sem néz rám csak a szeme sarkából és kicsit zavarodottnak látszik. Semmi váladék nem folyik se a szájából se a szeméből.


2015. ápr. 11. 00:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.Vidd dokihoz minél előbb.
2015. ápr. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Remélem semmi baja a tiédnek. Sajnos az én macskám pont ilyen tüneteket produkált, mielőtt kiderül, hogy leukémiás. Vidd minél előbb orvoshoz.
2015. ápr. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Most bezártam a szobába és fekszik a kis rongyain, van neki víz meg kaja de nem csinál semmit csak alszik.

Megnéztem a fogínyét halvány rózsaszín, de sajnos nem tudom milyen neki alapból viszont ha a szemébe világítok akkor kicsit húzódik össze a pupillája.

Remélem nem belső vérzése van vagy mérgezés.

Reggel majd megnézem él e még, írni fogok.

2015. ápr. 11. 02:47
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem viszed el orvoshoz????
2015. ápr. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: hogy vinné éjszaka?
2015. ápr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mérgezés.Ha nem hányt,nem lehet belső vérzés.A cicámmal este történt.De sajnos meghalt reggelre amikor anyukámék orvoshoz akarták vinni.Akkor határoztam el,hogy benti macskáim lesznek,és állatorvosnak tanulok.Sikeres is lettem.Vidd minél gyorsabban orvoshoz mert ezt nem fogja sokáig bírni!
2015. ápr. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Most keltem fel megnézni mi van vele, mikor kinyitottam az ajtót épp evett. Jobban nézett ki.

Aztán most kiraktam, szerintem jó lesz.

2015. ápr. 11. 10:43
 8/12 anonim ***** válasza:
1.válaszoló vagyok.Azért az orvoshoz vidd el a biztonság kedvéért.Soha nem lehet tudni.
2015. ápr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Még mindig tüsszög, de már a másik macska is elkezdte, szerintem macskanátha.
2015. ápr. 12. 21:10
 10/12 A kérdező kommentje:
Cseppfertőzéssel terjed akkor biztos elkapták egymástól is.
2015. ápr. 12. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!