Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a baja a macskámnak,...

Mi a baja a macskámnak, megmérgezték?

Figyelt kérdés

A macskámat az előbb hívtam, és csak lassan vonszolja magát meg ilyen fújtató hangot ad mintha valami zavarná az orrát, kinyitottam a száját és megvizsgáltam amennyire tudtam de semmit nem láttam sem a szájában sem a testén sérülést vagy ilyesmit.

Nem is eszik, csak egyből leült a helyére és összekuporodott és semmi nem érdekli. Ha szólok neki sem néz rám csak a szeme sarkából és kicsit zavarodottnak látszik. Semmi váladék nem folyik se a szájából se a szeméből.


2015. ápr. 11. 00:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ki mérgezte volna meg? Idegenek járnak a lakásotokban, vagy a családból nem bírja valaki? Nem tudom, számomra hihetetlen, hogy olyasvalakit engedjek be, aki megmérgezné a házi állatomat...
2015. ápr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Kintííííííííííí macska, falun vagyunk ember:DD Nem panelban ahol semmiképp nem lehetne kint tartani.

2015. ápr. 14. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!